[]

schengen, biyometrik fotoğraf çekimi ve sakal sorunu

ilk defa schengen başvurusu yapıyorum, italya üzerinden.

Temsili Resim: beardpictures.com

Böyle de sakalımız var. Sizce sorun teşkil eder mi?
Pasaport fotoğrafı sakalsız.

 
Italya vizemde keci sakkalli fotografim vardi. Pasaportta da ayni fotograf var. Giderken ben komple sakkalliydim. Ne italya'da ne de baska ulkede sorun cikmadi.
Italya'da asker polis dahil herkes sakkalli zaten:)

  • stavro  (23.04.16 10:50:06) 
olmalı mı? sakallılar seyahat edemiyor mu?


  • cekilmis gayfe  (23.04.16 10:56:00) 
pasaport fotoğrafı sakalsız olunca acaba sorun olur mu diye demiştim??


  • angelofdeath  (23.04.16 11:18:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.