[]

feysbukun güvenlik açığı (mı)

şimdi 2 3 gün önce ben bi mesaja bakmak için uyku sersemi feysbuka girdim telefonumdan. sonra giriş yaptıktan sonra sayfanın üstünde cep telefonu bilginizi ekleyin güncelleyin gibi bi şey çıktı. ve numara yazma yerinde bi numara bulunuyodu. hem daha önceden numaramı bilgilerime eklemediğim için hem de numarayı tanımadığım için hiçbir şey anlamadım. sonra numarayı cia appinde arattırdım benim ismimde biri çıktı. soyadı bilgisi yoktu ama isimlerimiz aynıydı ordaki bilgiye göre. hiçbir şey anlamadım ben bu işten? o numara neyin nesiydi neden benim bilgilerimde çıktı.
 
E devletten sorgulama yapın adınıza bir hat açılmış olma ihtimali olduğu gibi adaşınızın olma ihtimali de var hata olma ihtimalide ama kesinlikle sorgulamanızı öneririm.


  • odiyus  (15.04.16 23:25:09) 
sorguladım yalnızca kendi hattım çıkıyor kayıtlarda :/


  • keskulpesent  (15.04.16 23:34:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.