vous vous imaginez comment dans dix ans?

kendinizi on yıl sonra nerede ne iş yapıyor nasıl görüyorsunuz şeklinde ortalama 8 cümlelik bir yazıya ihtiyacım var. umarım yardım çıkar.

23 yaşındayım, üniversite okuyorum, bunlar baz alınarak; 10 yıl sonra iyi bir iş, eş tarzında bir yazıya ihtiyacım var.

edit:
10 yıl sonra, 33 yaşında olacağım. Bir iş sahibi ve bir eş sahibi olacağım. 2 tane çocuğum olacak. Bir evim ve bir arabam olacak.

Gelecekte daha mutlu ve daha özgür olacağıma inanıyorum.

Önce bir zahmet Türkçesini yaz, sonra çevirisini iste.

  • sen git ben geliyorum  (01.04.16 11:54:21)
Mobilim edit'leyemiyorum: Yani istediğin yazının Türkçesini. Başlığın değil.

  • sen git ben geliyorum  (01.04.16 11:55:16)
Senin için senaryo mu yazalım. Adama uygun bi de cümle üreticez he. Bari türkçesini yazsaydın. Kolaycılığa bak

  • i ve been mistreated  (01.04.16 12:01:42)
Dans dix ans, je vais avoir 33 ans. Je vais avoir un travail et je vais me marier. Je vais avoir deux enfants. Je vais avoir une maison et une voiture.

  • i ve been mistreated  (01.04.16 12:05:07)
Je crois que je serai plus heureux et plus libre dans l'avénir.

  • i ve been mistreated  (01.04.16 12:07:07)
Editleyemiyorum, avenir'de aksan yok.

  • i ve been mistreated  (01.04.16 12:10:09)