[]

Stand mikser kullanan hanımlar beyler?

Bu stand mikserlerin fiyatı almış başını gitmiş, 1000+ tl'lerden başlıyor.

Bugün şunu gördüm: www.krcshop.com (mağaza fiyatı 300 küsur liraydı) fakat mağazadaki görevli de doğru düzgün bilgi sahibi değil, ürünün kullanma kılavuzu, broşürü, katalogu da yokmuş hiçbir şey anlatamadı.

benzerlerinin beşte biri fiyatına olunca, bir bilene sorayım dedim. kullanan, deneyen, gören var mıdır? bu linkteki ürün alınır mı, alınmazsa uygun fiyatlı alternatif önerilerine de çok sevinirim.

 
ben youtubeda bi kızı takip ediyrumi bundan kuIIanıyo, memnun fakat sesIi caIıstıgını söyIemisti fakat sesi normaI karsıIıyodu, rahatsız degiIdi. Bi de esse ye bak, onun da stand mikseri var, hatta suan indirimde, inceIemeni öneririm.


  • balpolen  (29.03.16 23:02:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.