[]

WhatsApp Grup Bildirim Ayarları Hakkında Yardım

Merhaba arkadaşlar.

Eş, dost, arkadaşlar sağolsunlar beni bir sürü gruba eklemişler. İyi, güzel birşey tamam. Bende takılıyorum bazen muhabbete filan. Ama sürekli whatsapp logosunda 400-500 bildirim filan görünüyor. Grupları sessize aldım, bildirim gelmiyor ses de çıkmıyor ama o logodaki sayı doğalgaz sayacı gibi dönüyor sürekli. Normal yazıştığım arkadaşların yazdıklarını kaçırıyorum arada.
Ben istiyorumki bu gruplardan "çıkmadan" bildirim gelmesini engelleyeyim. Benim belirleyeceğim grupların bildirimi logodaki okunmamış sayısında çıkmasın istiyorum. Mümkün müdür?

Arşivlemek fayda etmiyor. Arşivliyorum, 10 saniye sonra fırt diye birdaha geliyor eski yerine.

Teşekkür ederim.

 
arşivlemeye gerek yok, mesaj atılan gruba bir kez girip çıkınca sıfırlanıyorlar.(ggruba tıklayıp gireceksiniz, sonra çıkacaksınız yani :) ) o sayıyı tek bir grup için kapatmanın yolu yok.


  • fakyoras  (28.03.16 11:06:48 ~ 11:07:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.