[]

abd'de yüksek lisans - düşük ortalama

Requirements kısmında 4 üzerinden 3 isteyen bir bölüme 2.5 ortalama ile ancak ilgili alanda 5 yıllık iş tecrübesi ile başvursak, hatta çalıştığımız kurum tüm masrafları karşılayacak olsa (harç vs.)... yine de ret cevabı alır mıyız?

Yani ortalama konusunda bu kadar katı bir tutumları var mıdır?

Bu arada public policy/public administration alanlarından birinde yapmayı düşünüyorum.

şimdiden teşekkürler

 
okuluna göre değişir ama, özellikle yüksek lisansta bu kadar katı olmadıklarını söyleyebilirim. Hele ki burs durumu da yoksa, listenin aşağısında da olsa şansınız var bence. ABD Avrupa'ya göre çok daha rahat.


  • beyazfil  (21.01.16 13:49:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.