[]

Uçağa pasta alabilir miyim?

kutu içinde elimde taşıyıp, koltuk altına koymayı düşünüyorum. Bir sorun olur mu? pasta özel yapım yuvarlak pastalardan küçük çaplı. istanbul-ankara yolculuğu.
 
bana göre alırsın, alamaman için bir sebep bulamadım ama daha iyi bilen birisinden teyit et tabi


  • nucleon  (21.12.15 23:16:54) 
alırsın. ben yurtdışından elmalı turta getirmiştim. pasta da gelir.


  • cekilmis gayfe  (21.12.15 23:22:36) 
@cekilmis gayfe, zamanında 4 sandviç, 2 pringles ile girmiştim, sanırım yiyecekler konusunda çok sorun çıkartmıyorlar. inşallah pastama da dokunmazlar :)


  • chess.is.my.life  (21.12.15 23:36:07) 
sıvı olmadığı sürece istediğin yiyeceği sok


  • cekilmis gayfe  (22.12.15 00:01:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.