iOS dan androide geceyim mi

ios kullaniyorum.. android cihazi olan arkadaslarin cihazlarinda biraz yabanci lik hissettim. kolay gelmedi kullanimi. belki aliskanliktandir bilemedim. android cihaz almami tavsiye eder misiniz? ortalama bir kullaniciyim. cihazi takla attiracak derecede kullanmayacagim.

tikler gec gelebilir.

Geçme.

  • mr sherlock  (19.12.15 11:55:31)
Geç yada geçme diye net birşey söylemek mümkün değil.
Sen telefonu nasıl kullanıyorsun hangi kıvamda arayuz seviyorsun kişiselleştirmek pratiklik senin için ne kadar önemli. Bu sorular doğrultusunda tercih yap bence.

  • gozu acik sevisen yahudi  (19.12.15 12:00:21)
tereddütsüz geç derim.

yıllarca iphone kullandım, iphone 15 geldiğinde de devam ederim diyordum.
telefon bozulunca geçici olarak android bir cihazla idare ederken kapıldım gittim. ilk gün alıştığın dinamikler değiştiği için yadırgıyorsun ikinci gün ise yıllardır kullanıyormuşcasına alışıyorsun.

+ları daha çok di
  • qxgviper  (19.12.15 12:16:49)
geç tabi

  • all girls dream  (19.12.15 12:22:49)
geçme ben geçtim geçtiğim günden beri pişmanım.

  • master of code  (19.12.15 12:30:33 ~ 12:30:44)
Android kullanıyorum, hiç Apple cihazı/ios kullanmadım ama ortalama bir kullanıcı için "aman geçme sakın" falan diyecek bir dezavantaj göremedim.

  • doxanikee  (19.12.15 12:55:37)
geçme, ios varken android kullanılmaz...

  • kuzey li  (19.12.15 12:59:40)
tamamen sana kalmış aslında. alışma işi çok uzun sürmez. 1 günde alışırsın. ben daha önceden android kullanıyordum, galaxy s3 vardı ilk zamanlar memnundum bayağa daha sonra yavaşlamalar, uygulama çökmeleri vs derken çok soğudum. iphone 5 aldım daha sonra ve iki üç hafta öncesine kadar hiç sorunsuz kullandım. sadece şarjı çok çabuk bitmeye başlamıştı artık. eğer telefonla uğraşmayı çok sevmiyorsan (yani kişiselleştireyim, şurasını kurcalayayım, şöyle yeni özellik kazandırayım, custom rom yükleyeyim vs) iphone daha güzel ama tersi bir durum varsa android daha iyi o konularda.

  • mesene  (19.12.15 13:18:42)
ay alt tarafı işletim sistemi. bu kadar net bi şekilde geç ya da geçme demek çok yersiz. ben ios'i daha rahat kullanıyorum ve görüntüsü hoşuma gidiyor, virüs problemi falan da yok. o yüzden memnunum. android'in arayüzü karanlık ve karışık benim için. ama kullanacak olsam kullanırım, ne kadar farkları olabilir ki.

  • nathanieltroy  (19.12.15 13:54:33)
ikisini de kullandım ios derim

  • basond  (19.12.15 14:20:56)
(bkz: ios vs android) Uğruna 21 sayfa yazı yazılmış. Büyük ihtimalle birbirini kötüleyen yazılardır. Açıkçası okumadım. Herkesin kullanımında haklı sebepleri vardır. İkisi de çok kullanılıyor malum. Çevrenizde mutlaka vardır android kullanan, sıradan işlerinizi yapmayı deneyin derim kendiniz o telefonlarda. Bir de kendinize neden ios'tan vazgeçiyorum diye sorun, problem androide geçince çözülecek mi?
Kullanım kolaylığı ve bana hitap ettiği için ben de ios tavsiye ediyorum. Android kötü anlamına gelmiyor yalnız dediğim. Taraftarlığa gerek yok.

  • klorlu su boregi  (19.12.15 14:34:56)
Sanki karanlık tarafa geçiyor. Olm telefon lan alt tarafı. Alo diyor vatsap'dan mesaj atıyor feys'te instegram'da karı kız kovalıyorsunuz. Neyin tribi bu?

  • gorecesziyibiri  (19.12.15 21:16:13)