Deplasman yasağı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bildiğiniz gibi uzunca bir süredir bazı takımlar arasında deplasman yasağı söz konusu. İl Güvenlik Kurulları tarafından verilen kararla bu maçlarda konuk takım taraftarı olmuyor.

Ben eski dönemlerde Beşiktaş'tan Samiyen'e yürüdüğümüz ya da vapurla Kadıköy'e geçtiğimiz günleri oldukça özlüyorum. Aynı şekilde kendi sahamızda da rakip taraftar olmadan oynanan maç daha tatsız geliyor bana.

Sanki artık herkes alıştı bu yasağa kimseden de bir itiraz yükselmiyor.

Sizin deplasman yasağı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Teşekkürler.

Kimse itiraz etmiyor çünkü yasak kalkarsa çıkacak rezaletlerii herkes biliyor.

Böyle başa böyle tarak, devamını biliyorsunuz.
  • battal gemalmaz  (08.12.15 14:17:44)
İstanbulda stad çevresinde güvenlik alsalar bile taraftarlar metroda vapurda vs biyerde her türlü karşılaşıyorlar. Bence de bu yasak mantıklı.

  • nuevo  (08.12.15 14:36:28)
2000 tane zibidi(ki bunların arasında uzun süre bulundum) maça gidecek diye tonla insanın huzurunu kaçırmaya gerek yok. madem insan gibi deplasmana gidemiyoruz gitmeyelim. sonuna kadar arkaasındayım. gittiğim zamanki rezillikleri hala hatırlarım.

  • bay b  (08.12.15 15:18:32)
Hiç seyirci alınmasın. SOnra tvlerden de yayınlanmasın. Sonra tvler dek aldırılsın.

  • Cursed Chico  (08.12.15 15:50:43)
net salakça. statlarda rakip taraflar alındıgı durumlar da salakça çünkü iki tribün arasında yabancı madde atış uzaklıgında bir boşluk daha bırakılıyor. bu kadar mı birbirimizi öldürmeye odagız yoksa buna mı teşvik ediliyoruz? iki ay kimse gazete okumayıp tv izlemese hiçbir sorun kalmaz. boş tribünlere pasoliglere oynasınlar şimdi...

  • the coolest dude  (08.12.15 16:58:37)