arabanızı ne sıklıkla yıkatıyorsunuz

ve kaç tl veriyorsunuz?

Kirlendikçe yıkatıyorum, genelde 4-5 haftada 1 kez. 15-20 TL arası.

Kışın çok nadir yıkatırım. Çünkü geceden sabaha kadar arabanın üstü nemle kaplanıyor. Akşama kadar da toz yapıştığı için tekrar kirleniyor.
  • himmet dayi  (21.11.15 08:24:42 ~ 08:25:38)
Arabam eski, o yüzden şu otomatik yıkamalarda yıkatıyorum. Yazın genelde yağmur çamur olursa yıkatıyorum, onun dışında 2 haftada bire denk geliyordur. Kışın daha çok, haftada 1, yağış çok olursa daha sık. Yılda 2-3 kerede iç dış yıkamaya veriyorum. Otomatik 2 lira, iç dış yıkama 30 lira.

  • elikası  (21.11.15 08:27:42)
değişiyor en fazla 15 veriyorum. iç dış olmazsa yıkatmam zaten.
genelde arapların çalıştığı yerleri tercih ediyorum. hem hizmet kaliteleri yüksek, hem de onların desteklenmesi gerektiğine inanıyorum.

  • siradisi00  (21.11.15 08:29:46)
Ayda 1 kez oto yıkamacıya götürüyorum ve iç dış temizliğe 15 TL veriyorum. 3-5 lira da teslim eden çocuğa veriyorum ki sonraki gelişlerimde özen göstersin diye.

Onun dışında ise; yakıt aldığım istasyondan 50 TL lik yakıta yıkama ücretsiz oluyor. Ama oradaki elemanlarla da aram iyi olduğu için ne zaman götürsem yakıta bakmaksızın köpüklü fırçasız yıkama yapıyorlar, kurulama kısmını ise ben yapıyorum.

Ay da 2 seferde, yıkamadan sonra cilası var onu da sürüp siliyorum arabayı :)
  • janavarorion  (21.11.15 08:39:08)
ayda 3-4 kez. her yıkama bahşiş dahil 18 TL

  • PoscheN  (21.11.15 08:47:49)
İç-dış olarak haftada 10 günde bir. 20 tl (sikiyolar mı beni acep?)
Artı olarak da benzin aldıkça dıştan yıkatıyorum.

  • kirk karaktere sigmayacak adam  (21.11.15 09:00:16)
kirlenince yıkatıyorum, bu ara 2 haftada bir mesela. bazen ayda bir yıkattığım da oluyor. iç-dış 20 tl'ye yıkatıyorum.

  • dust in the wind  (21.11.15 09:33:42)
2-3 ayda 1 civarı. iç dış 15 tl

  • sta  (21.11.15 10:26:16)
arabam yok ama olsa kendim yıkardım içini dışını. muhtemelen h.sonları yıkardım özel bi durum olmazsa. kışın içini daha sık yıkardım sanırım.

  • ergenpezeveng  (21.11.15 10:34:58)
bu soru cok mu sorulmaya baslandi?
birisi araba yikama isine mi giriyor? :)

  • titiraprap  (21.11.15 13:03:31 ~ 13:03:44)