facebooktaki adamı karısına şikayet etmek

facebooktan size mesaj yoluyla asılan adamın profiline girdiğinizde, karısıyla gelinlikli fotoğrafını görseydiniz, asıldığı mesajın ekran görüntüsünü alıp karısına yollamayı düşünür müydünüz? üstelik adam ilahiyat fakültesinden mezun.

(öyle bir niyetim yok, sadece cevapları merak ettim.)

düşünmezdim, içimden küfreder geçerdim.

  • devilred  (21.11.15 00:33:53)
Düşünmezdiim. Bi sure sonra kendi belasını bulur zaten

  • allanpoe  (21.11.15 00:39:56)
bazen benim de aklımdan geçmiyor değil ama yapmıyorum.

  • niye ama  (21.11.15 00:50:53)
düşünmezdim

  • cekilmis gayfe  (21.11.15 00:51:26)
Karısı tahmin ediyordur zaten.

  • powerpufgirl  (21.11.15 00:55:20)
Tanımadığın etmediğin insanlara bulasmaya gerek yok. Engelleyip geçiyorum.

  • rayde  (21.11.15 00:58:00)
savcılığa ver, karısı yasal biçimde öğrensin.

  • mesgul ve huzursuz  (21.11.15 01:16:49)
emin olun bunu yaptığınızda karısı benim haberim var erkektir kocamdır yapar mantığıyla karşılaşırsınız. Kötü siz olursunuz yapmayon

  • oscar  (21.11.15 01:25:16)
Kadına şikayet edersen bi ihtimal sineye çeker veya kabullenmek isteyebilir.
Bir kadın olarak o kadının içine kurt düşür.
Kendisi görüp kendisi keşfetsin.
  • cenkertem.afc  (21.11.15 01:53:42)
düşünmezdim, neredeyse refleksi olarak yapardım. ikiyüzlülükleriyle, boktan evlilikleriyle dalgamı geçerdim.

  • whimsical  (21.11.15 01:54:23)
Mesela de ki

-Kocanızın sizi aldattığından şüphelendiğiniz oldu mu? Gizlice facebook mesajlarına bir bakın bence. İsterseniz ben size bir cümlesini okuyabilirim? "Aşkımm...Nasılsın... 26.05.2015 "
  • cenkertem.afc  (21.11.15 01:55:05)
İşin etik boyutuna gelince kadın zaten ilahiyat mezunu biriyle evlendiyse %99,9 sineye çekecek. Ama en azından aldatıldığını bilsin. Belki aklı başına gelir.

  • cenkertem.afc  (21.11.15 01:56:07)
soyle bence de. duygu veya yorum katma. 'sizin yerinizde olsam bana soylenmesini isterdim bu yuzden soyluyorum, durum budur' yaz, gonder.

  • icim urperiyor  (21.11.15 02:50:33)
Meselenin içerisinde taciz varsa kesinlikle evet. Savcılık önerisine ayrıca +1.

  • sevgikusunkanadinda  (21.11.15 02:52:00)
Evet. insanlara da ayrı hastayım daha kadının resmini bile görmeden şöyle böyle der diyenler var:) neyse. kaldı ki insanlar küçük duruma düşmemek için saçma savunmalar yapabilirler. o an sen kuyruk sallamasan benim kocam yazmaz der mesela ama kocasına evde gereğini yapar rahat olun siz :)

  • ergenpezeveng  (21.11.15 07:27:53)
bu söylediğini yapmakla tehdit ederdim ben. devam ederse gösterirdim.

  • etna  (21.11.15 07:49:27)
Çok rahatsız ettiyse yapardım dediğini. Ama baştan ignor edince zaten, bir daha yazmıyorlar.

  • old possum  (21.11.15 07:55:50)
kadının facebook hesabına da bakıyordur o, bu tipler kendileri gibi sanarlar herkesi. çoğu internete girmesine bile izin vermiyor, bu gene vermiş.

eskiden yapmazdım ama şimdi yaparım. hiç olmazsa kadın neyin içinde olduğunu bilsin, alabiliyorsa kendi garantisini alsın. zira böyle gözü dışardaların atmaca gibi hazırda bekleyen yiyicileri de oluyor.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (21.11.15 11:36:48)