[]

2.5 aylık kedimiz için mama tavsiyesi

kızımızın veterinerin "idare eder" dediği maması bitmek üzere. başka şehirde olan 15 yaşındaki kedimi yıllarca evde ne varsa onunla beslediğimiz ve hala sapasağlam olduğu için mama konusunda hiçbir fikrim yok. öğrenciyiz bir de, o yüzden hem aşırı pahalı olmayan hem de kızımızın ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir mama arıyoruz. hangi markaları önerirsiniz?
 
proplan. bizim yaş mama harici bişey yemeyen kızımız bayıldı buna. göztepe'de cino pet shop var 1,5kg açık mama 19tl orda, piyasada 25-30 arası(her yere baktım hemen hemen). lokasyon olarak uygunsanız ordan şaşmayın derim.


  • parola58  (18.11.15 09:49:45) 
kedilerin bi mamayı çok bayılarak yemesi o mamanın güzel olduğu anlamına gelmez, aynı mantıkla burger king yerken ayılıp bayılan insanların sağlıklı olması gerekirdi.

ayrıca açık mamalar genelde bayat ve ucuz mamalarla karıştırılmış olarak satılır, kesinlikle açık mama kullanmayın.

n&d, acana, orijen ve muadillerinden şaşmayın, aşağısındaki bütün mamalar resmen çöp.

özellikle tavuklu mama almamaya özen gösterin, çok yüksek bi ihtimal alerji yapacak ve inanılmaz tüy dökümüne sebep olacaktır.

alışverişinizi de petshoplardan değil internet üzerinden yaparsanız daha uygun fiyata daha düzgün şeyler alabilirsiniz, yani yukarıdaki cevapta yazan her şeyin tam tersini yapın.
  • Kykeon  (18.11.15 09:59:35 ~ 10:06:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.