[]

İnternet Vergi Dairesi Kredi Kartı İle Ödeme Yapabilen Var mı? (6552)

6552'den yapılandırma dosyam var. Kredi kartımla ödeme yapacağım. Bilgileri giriyorum, aşağıda aktif olması gereken butonun yerinde "Tanımsız Kart" diyor. Ödeme yapamıyorum.

Yarın da ödemenin son günü 31.10.2015. Ptesi günü en kötü ihtimalle ziraat şubesinden yatırsak sıkıntı yaşar mıyız? Ne dersiniz?

i.hizliresim.com

 
GIB'in anlaşmalı olmadığı bir banka kartı mı acaba? Başka kartla dene?


  • cakabo  (30.10.15 15:31:44) 
Son günü tatil gününe denk geldiği için ilk iş gününe sarkacaktır. Pazartesi yapabilirsin.


  • illa ki  (30.10.15 20:36:49) 
ben ödüyordum illa ki'nin dediği gibi mesai saatleri ve tatiller haricinde ödenebiliyor. 5-6'dan sonra da ödenmiyor mesela.


  • yeni dunya duzeni  (30.10.15 20:37:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.