[]

Terkedilmiş yavruya soğuk havalarda geçici / kalıcı yuva.

1 hafta önce farklı anneler tarafından terkedilmiş iki yavru birden buldum. Biri hasta ve zayıf olduğundan dayanamadı ve öldü. Resimdeki yavru tek başına yaşamını sürdüremeyecek kadar küçük. E malum, soğuklar da geldi. Bu kara bebek için mümkünse kalıcı ya da en azından geçici yuva arıyorum. Kış bittiğinde geri alabilirim. Önemli olan soğuklarda heba olmaması, kendini koruyabilecek kadar büyümesi.

Evde kedilerim olduğu için sürekli kutu içinde tutmak zorundayım, bu yüzden ben alamıyorum. Daha rahat hareket edebilmesi için sahiplendirmem gerek.

Yer: İstanbul, Beykoz.
Mümkün olabildiğince İstanbul içinde herhangi bir noktaya getirmeye çalışırım.

 
haber var mı?


  • whatyougetiswhatyoudid  (04.11.15 08:46:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.