[]

Deri Ceket Tamirine 130 lira çok mu?

Güzel bi deri ceketim vardı, 6 sene önce derimod'dan bin küsür liraya almıştım. Bunca senedir gayet güzel keyifle giydim. Hatta eskidikçe daha hoş bir görüntüsü oldu. Bu ceketi benim bilader aldı iki-üç ay giydi, biraz hırpalamış. İki yerinde 4-5 cm'lik yırtık var. kopma yok.
Birde içinin astarı çok yıpranmış, komple değiştireyim daha iyi olur dedi, güzel bi astar kumaş gösterdi. Komple kol içlerini filan da yapıcam dedi. Tamam dedim.
Bunun dışında birşeyi yok, birde boyanıyorsa boyayacak.

Eve gelince lan kazık mı yedim 130 çok mu olur diye aklıma takıldı. Verdiğim para normal midir, ne dersiniz?

Teşekkürler.

 
geçen günlerde deri ceket kuru temizleme için verdiğim 60 lira hakkında bir duyuru açmıştım, piyasası böyleymiş, senin cekette baya işlem var gibi duruyor, boya falan da varsa bence 130 normal.


  • candanag  (19.10.15 16:51:30) 
adam gibi yaparsa 130 normal.


  • ergenpezeveng  (19.10.15 17:09:02) 
ben de bugün imitasyon olan montum için sordum, yaklaşık 100 dediler, piyasası böyleymiş demek.


  • bcdhms  (19.10.15 19:20:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.