[]

Ankara'da work and travel şirketi arıyorum

daha önce gitmiş veya gidecek olan arkadaşlar arasından bir tavsiye bekliyorum. kısaca sebebi ile söylerseniz çok müteşekkir olurum.
 
Kimseye güvenme. İş bağlantından konaklama vize sigortana kadar hepsini kendin takip et. Hatta ara mail at teyit ettir.


  • intihar etsem de kendime gelsem  (14.10.15 11:48:25) 
global group diye bir yer var oradan uzak dur nereye gidersen git. ağır sahtekar orası.


  • cekilmis gayfe  (14.10.15 12:16:06) 
ben armada grandee ile gittim. tercih etme sebebim sponsorun ciee olmasıydı. gayet memnun kaldım. hastaneye gidip bir iğne yaptırmıştım, 700 dolar fatura geldi. tamamını sponsor karşıladı. işimiz de, kalacağımız yer de aynen anlatıldığı gibiydi. ahh ne güzeldi be.

edit: bu dediğim 6 sene önce oluyor. şimdi durumlar nedir bilemem.
  • sanxis  (14.10.15 13:31:52 ~ 13:32:23) 
ben Ozman'la gittim istanbuldan muhtemelen ankarada da kontakt büroları vardır. güvenilir bir firma. internette aleyhinde yazılanlan şeylerin rakip firmalar tarafından yazıldığına inanıyorum çünkü bu işin en eskilerinden. işi tabiki her firmada olduğu gibi kendin takip edeceksin ancak ozmanla giden ben ve arkadaşlarım hiçbir sıkıntı çekmedik

not: yanlış bilgilendirme yapılmış. sponsor sağlık problemlerinizi karşılamaz. j1 vize ile WAT yapılır ve vize süresince sigortalısınızdır. hastane masraflarını sigorta karşılar sponsor değil.

CIEE iyi bir aracı kurumdur. benim sponsorum Inter Exchange'di. amerikaya gittiğinde SSN çıkarmak zorundasın çalışmak için. normalde bunu öğrenci büroya gidip kendi yapar. ancak IE bizi 2 gün boyunca NY'taki New Yorker Hotel'da ücretsiz ağırlamış ve ayağımıza kadar SSN memurlarını getirmişti. ilk gün başvuruda bulunup ertesi gün çalışacağımız yere doğru yola çıkmıştık.
  • KidLazer  (14.10.15 13:38:03 ~ 13:40:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.