adsense hakkında.

merhaba,

zamanında çocukken adsense hesabı açmışım, 20 tl falan var içinde, sorun içindeki para değil de.

ben yeni hesabımla da bir adsense hesabı açtım, 5tl varmış onun içinde de nerden var hiç bir fikrim yok. bir kaç websitemde reklam göstermeye başlayacağım. İki adsense hesabının da ismi, cismi her şeyi aynı. Yarın öbür gün google kesin kapatır iki hesabı da beni de adsense'den banlar.

Bu farklılığı çözmek için napmak lazım, google'a nerden ulaşayım bir adsense hesabını kapasınlar ya da ikisini birleştirsinler. Bir yol gösterin de banlanmadan kurtulalım şu saçmalıktan.

Birden fazla AdSense hesabi sahibi olmak bir ihlal degil ki, neden banlasinlar?

Gene de lazimsa destek forumu: productforums.google.com!forum/adsense-tr

edit: Duyuru bu tarz linki algilayamiyor, kopyala yapistir yaparsiniz. Ya da burayi tiklayin: goo.gl
  • crown  (10.10.15 17:50:46 ~ 17:52:02)
hadi ya, ben illa sorun çıkar diye düşünmüştüm, çok tşekkürler o zaman uğraşmaya gerek yok, eski hesabı boşverip yenisiyle devam edeyim.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (10.10.15 17:56:31)
Yalniz birden fazla hesabiniz varsa da alacakli isimlerinin farkli olmasi lazim. Onu da nasil duzenleyeceginiz anlatilmis:

support.google.com
  • crown  (10.10.15 17:59:46)