deezer premium iptali

bu sene servis yerine araba kullandığım için kulaklıkla değil de radyodan dinliyorum müziği dolayısıyla 1 yıldan beri severek kullandığım deezera boşa para veriyormuşum gibi geliyor. acaba hali hazırda offline moduna indirdiğim şarkıları dinleyebilir miyim yine offline olarak premium olmasam bile.

spotify'da 30 gün online olmazsan offline şarkılar siliniyor, onda da öyledir muhtemelen.

30 günde bir online olup premiumunu kontrol ediyor.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (06.10.15 22:50:25)
sadece premium da var offline olayı, karşılaştırmalı bakabilirsin www.deezer.com

sadece yolculukta kullanıyorsan birşey diyemem ama iş yerinde evde falan da dinliyorsan benim gibi boşa vermiyorsun bence aylık 10 lirayı. listelerin, yeni keşifler, offline dinleme veya ne bileyim radyoların dj'lerine bağlı kalmadan özgür hareket edebilme, reklamlara maruz kalmama, kaliteli ses gibi bir çok özellik sebebiyle bence kesinlikle boşa para vermiyorsun.
  • candanag  (06.10.15 23:03:43)
Ben uyeligimi durdurdum, en son offline sarkilarimi dinleyebiliyordum. Son zamanlarda bakmadim ama.

  • evrim halkasi  (06.10.15 23:11:45)