[]

Hayatınızda "iyiki yapmamışım" dediğiniz ney var?

eksiduyu.ru
belki bazılarının "iyiki yapmışım" dediği şey yoktur diyerekten burayı da açmış bulunayım. 
Tıp ve hukuk okumamak. Yatıp kalkıp dua ederim hala.


  • kahin ahtapot paul  (22.04.15 14:26:49) 
iyi ki yapmamışım demeyeyim de iyi ki olmamış dediğim bir isteğim vardı. çok istedim olmasını olmadı diye de çok üzüldüm. şimdi kendimi olaydan soyutlayıp dışarıdan birisi olarak dış gözle bakıp sağlıklı düşünmeye başlayınca olması doğru değilmiş zaten diyorum. olmaması gerekiyormuş. çok da iyi olmuş.


  • kakao  (22.04.15 14:45:17 ~ 14:54:22) 
İyi ki sigaraya başlamamışım.


  • pandispanya  (22.04.15 14:47:10) 
ulan 2 soruya da cevap veremedim.hep şunu yapsaymışım veya yapmasaydım dediklerim var.bi tane memnun olduğum bişey yok gibi


  • high hopes of the sozluk  (22.04.15 14:59:44) 
Tıp ve hukuk okumamak +1
akademik kariyer kasmamak (sonradan bıraktım)
bazı evlenme tekliflerini kabul etmemek (diğerlerinde iyi/kötü bir hissiyatım yok)
pek çok konuda da iyi ki büyüklerimi dinlememişim diyorum :P
  • niye ama  (22.04.15 15:06:34) 
iyi ki küçükken amcamın gazına gelip polis akademisine başvurmamışım


  • yollarbenibekler  (22.04.15 15:10:14) 
öncelikle, la bu tıp ve hukuk size netti gardaşım?

kuleli askeri lisesi'ne gitmemek, iyi ki yapmamışım.
  • vedat chili peppers  (22.04.15 15:13:24) 
@ vedat bu kız ya doktor olur ya avukat denilen bıcır bıcır canavar hatunlar olur ya - okul birincisi filan. ben onlardandım neyi nerede istersem okuyacak durumdaydım ama düşünmedim. memnunum çünkü bu memlekette yapılacak işler olmadığını düşünüyorum :/ yoksa okumasında bi sıkıntı yok.


  • niye ama  (22.04.15 15:20:13) 
sigaraya başlamamak +1
tıp okumamak +1

  • saçdemeti  (22.04.15 15:39:43) 
bir ara ergenlik donemlerime dovme yaptirmayi kafama koymustum. iyi ki yaptirmamisim


  • exlibris  (22.04.15 21:53:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.