porno bagımlılıgı - anket de var

bunun ne kadarı bagımlı oluyor? bi de lanet bişey baktıkca bakası geliyor insanın, bakmamaya basladıkca eskisi gibi aramıyorsun. resmen bagımlılık :/

ha bi de anket sorusu, ortalama kac gunde bir izlersiniz/medeni durumunuz/cinsiyet /yaş /bonus- yaşla birlikte degişim grafigi?

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (26.03.15 23:16:12)
gün içinde aklına porno izlemek geliyorsa, porno izlemek için herhangi bir işini aksatıyorsan (örneğin bilgisayarda bir işini yapmak yerine porno açmak gibi) veya porno izlemek için uzun saatler harcıyorsan, tahrik olmak için görsel uyaran gerekiyorsa porno bağımlısısın demektir. her yer farklı yapıyor valla porno bağımlılığının tanımını ama genel olarak bu yani.

  • der meister  (26.03.15 23:20:06)
porno biraz işsizlikten bağımlılık oluyor sanki, can sıkılınca en keyifli şey mastürbasyon falan...
eskiden bakardım ben de epey, sonra bir erkek arkadaşım pornonun sosyal hayatını kötü etkilediğini, porno izlemeyi bıraktıktan sonra kadınlara bakışının olumlu olarak değiştiğini söylemişti, ilk başta yok artık olsam da düşündükçe kendisine hak verdim. bir de şahsen feminist bir insan olarak pornoların (en azından bedava olanların) hemen hemen hepsinin cinsiyetçi olduğunu farkedince (daha doğrusu yok saymayı bırakınca) daha da az sever oldum. bu arada feminizmi yanlış bilen arkadaşlara not bdsm seven biriyim ve onlar role play olduğundan cinsiyetçi olmayan kategoriye sokuyorum, neyse. eskiden sevişirken bile izlemeyi severdim, günde saatlerce takıldığım olurdu; ama artık keyif vermiyor, tahrik de etmiyor. artık pornografikten ziyade erotik şeylerden hoşlanmaya başladım bir de. bir de artık erotik şeylere bakarken, güzel yemeklere, manzaralara bakarkenki keyiften çok farklı gelmemeye başladı. mastürbasyonu da sevgilimi düşünerek yapıyorum artık. yaşlanmışım bea. neyse efenim 25.5 yaşındayım, sevgilim var, biyolojik kadınım, toplumsal olarak ne kadın ne erkek hissediyorum.

  • loralynn  (26.03.15 23:28:27)
yaş 30, erkek. porno izlemiyorum. sevmiyor da değilim, sadece aklıma gelmiyor. yaşla beraber değişiyor tabii ki. 16'lı yaşlardan 20'li yaşların başına kadar illaki izlerdim, ki sevgilim olmasına rağmen. o yaşlardan bugüne düşüş çok fazla. yılda 2-3'tür en fazla porno açıp da izlemişliğim. 6-7 yıldır böyle neredeyse.

  • mermize  (27.03.15 07:29:56)