Kindle Paperwhite 2 nereden alınır?

nook simple touch kullanıcısyım.
1-2 gün içinde bi paperwhite 2 almak istiyorum ablam için. Nereden ucuz ve güvenilir bir şekilde alacağıma dair hiç fikrim yok. Yardımcı olabilir misiniz?

ek: türkiyedeki sitelerde reklamlı/reklamsız olayını göremedim? zorunlu reklam uygulaması yok mu türkiye versiyonlarında?

ben istanbul bilişimden aldım yeni, en ucuz ora sanki.

  • demirKamil  (26.03.15 22:40:10)
  • i was made for you  (26.03.15 22:47:27)
ben de oraya baktım ama reklamlı/reklamsız olayını göremedim? zorunlu reklam uygulaması yok mu türkiye versiyonlarında? 110 dolar olan bişeye 370 lira vermek de koyar gerçi dolar coşmuşken farkeden pek bir şey de yok sanırım :/

  • inafkafi  (26.03.15 22:47:37)
en son güncel rakamları bilmiyorum ama ben alınca en uygunu İstanbul Bilişim'di. tr'dekilerin hepsi reklamlı versiyon ama amazon müşteri temsilcisi ile konuşup "ben Türkiye'deyim, boşuna reklam göstermeyin aga" diyince kalkıyor.

edit: konuşma dediğim site(amazon) üzerinden chat'la konuşuyorsun.
  • doxanikee  (26.03.15 22:51:22 ~ 22:52:17)
herkese teşekkürler. son sorum: istanbulbilişim'den alınca garanti oluyor mu?

nook'la yaşadığım en büyük sorun şarj girişinin sorunlu olması. kitap atana ve şarj edene kadar taklalar atıyorum.
  • inafkafi  (26.03.15 22:56:36)
reklamları amazona mail atıp kaldırtabiliyorsunuz hocam ücretsiz bir şekilde.

  • rexex  (26.03.15 23:18:52)