vakumlu poşet yırtılmasına uğradım

duct tape aldım patlak yerinden 346758654,8 kere yapıştırdım ama hala hava kaçırıyor çıldırmamak elde değil. ne yapmalı? kime gitmeli? kimden sormalı?

bisiklet lastik kaynagı fln yap baska turlu olmaz.

  • bryan fury  (02.03.15 10:40:02)
bisiklet yamasıyla olacak gibi değil yara bandı büyüklüğünde ama tam dikiş yerinden olduğu için hiçbir şey fayda etmeyecek sanırım. duct tape de hava alırmış meğer :/

  • neira  (02.03.15 10:42:12)
Aldığım poşetlerin yarısı patlak çıktı. Normalde gider değiştirirdim ama tam taşınma öncesi olduğu için elime patladı poşetler. Vaktiniz varsa gidip aldığınız yerden değiştirin. Patlak şey yama tutmuyor.

  • SiyamkedisiZorro  (02.03.15 10:49:10)
carrefourdan aldım ama üstünden çok zaman geçti. alır almaz kullansaydım değiştirirdim. carrefour marka almamak lazım ama acaba ne almalı?

  • neira  (02.03.15 11:00:22)
duct tape zaten kumaş gibi bişey bence sızdırmazlık bantlarından dene üstüne de duct tape yapıştırırsın büyük ihtimalle sorun çözülür
yerinde olsam hem içten hem de dıştan uygulardım

  • azizakin  (02.03.15 11:20:06)
içli dışlı her türlü yaptım zaten
adamlar uçak yapıştırıyor bununla ama bi poşet yapışmıyo :p posterler de düşüyo amaan

  • neira  (02.03.15 11:33:36)