animasyon programi

acaba ücretsiz animasyon yapilacak program var mi güzel?

ya da düsük ücretli de olabilir, özellikle sizin kullandiginiz tecrübenizin oldugu programlari yazarsaniz daha güzel olur, yoksa google a "free animation program " filan yazar bulurum.

tesekkürler simdiden.

2b mi istiosn 3b mi?

  • all girls dream  (28.01.15 22:28:14)
farketmez aslinda, bir kac farkli durum icin ihtiyacim var, ama emin degilim ondan deneyerek bakicam.

her türlü öneri su an icin cok güzel olur.
  • kurnaz  (28.01.15 22:30:41)
2b yapacaksan kagıt kalemle cizip taratıp premeire atarsın. primer basta karısık gibi gozuksede snn bu işi yapmak icin o kadar karısık değil. yok 3d istiorm diosan 3d max falan ki baya bi zordur. bide flash var o nispeten daha kolay.
bunlar hepsi ücretli yazılımlar ama crack mrack bakarsın artık.

  • all girls dream  (28.01.15 22:32:51)
anime studio pro

  • sihirus  (28.01.15 23:41:29)