sevdicek hediye..

Selam Akserorayzzlar...

Bayan kişisi, moda tasarımcısı, sinema aşığı hem de öyle iranlı güney koreli falan, otantik, canlı rengarenk kıyafetler giyiyor... Boynunda Taştan yeşil bir kolye gördüm, pek bir sevdiği aşikar idi.. Çok şatafatlı, metal parlak şeylerden hoşlanmıyor.

Takı önerisi yada takıdan daha iyi bir önerisi olan çıkar mı ? Bayan kişileri bir akıl versin..

seviyorum ulan :)

Monies'e bir bakin bence. Nisantasi, Akaretler ve sanirim Bebek'te de var. Anladigim kadariyla tam onun sevecegi seyler :)

  • shahrazad  (26.01.15 11:56:59)
Sevgili kişisi evet. Monies, tükan sanırım. Online bir yer varsa pek bi makbule geçer aslında. Tükana gitmem pek bir zor, zira.

  • denemebirikiüç  (26.01.15 13:11:51)
Photo Locket, derya denizmis secenekler acisindan.. Fakat Amarika diyor. Benim cumartesi almis olmam gerekiyor. bunlardan istnbulda bulabilecegim bir yer bilen ?

  • denemebirikiüç  (26.01.15 20:26:19 ~ 20:38:03)
Çini kolye alabilirsiniz. Laleli olanlardansa diğer seriler daha ilginç gelebilir
www.iznikcinievi.com

  • aychovsky  (26.01.15 20:34:23)