Rihanna'dan Nefret Ediyorum?

Selamlar.

Rihanna'nın sesine tahammülüm yok. Şarkıları çalmaya başladığı an tüylerim diken diken oluyor. Ya tiksiniyorum kadından ya, böyle yavşak bir ses tonuyla şarkı söylemeler falan. Bana has bir şey mi bu? Hislerimi paylaşan var mı?

Haha ben de aynen.

  • sayns  (18.12.14 23:40:04)
Şayn bırayt laka daymınd

Ben seviyorum.
  • damdanakan  (18.12.14 23:41:48)
Yanlış hatıralmıyorsam şiddet gördüğü sevgilisi mi eşi mi Chris Browna takık. Şarkılarındak hep melankoli, kliplerinde yüzü gülmüyor hiç. İtici duruyor. Belki de gerçek değil yansıttığı bu şeyler, taktiktir.

  • Cursed Chico  (18.12.14 23:42:36)
Sesi kis ablayi seyret futbolcu o da olur,hastasiyiz ailecek.

  • cizgilipijama  (18.12.14 23:43:33)
sevmiyorum.
dinlemiyorum.
guzel bulmuyorum.
  • papillon7  (18.12.14 23:45:56)
ben 15 yıldır filan rock,metal, alternative rock dinliyorum geçen yıl bi kaç kez bunun şarkısını duydum radyoda filan ulan dedim pop dinlesem bunun dinlerdim heralde demiştim. sonra bi şarkısı vardı baya popüler onu baya bi dinledim gizli gizli :) adını unuttum şarkının. pop müzik dinleyenler için baya kaliteyi yukarı çekmiş bence.

  • xu  (18.12.14 23:48:16 ~ 23:49:08)
@nickiöi yermisin ya al işte dilime doladın yaa! Hayır spor salonunda da paso rihanna çalıyor, tüm şarkılarını ezbere biliyorum kadının :(

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (18.12.14 23:48:50)
Ben de nefret ediyorum. Şarkıları, sesi ve tipi çok itici geliyor. Bi de o kadına sanki dünyanın en güzel kadınıymış gibi tapan bi tumblr kızı kitlesi var onu da anlayamadım.

  • shejia  (18.12.14 23:56:24)
şarkılarını bilmem ama çokzel gözleri var allah için.

  • devilred  (19.12.14 00:03:15)
  • tescillimarka  (19.12.14 00:19:01)
Bayılıyorum sesine. Kötü kız tarzı da dönem dönem çok iyi.

  • phoenixboy  (19.12.14 00:28:14)
Bence asıl tiksinilmesi gereken şarkıcı Nicki Minaj.

Rihanna fena değil, keşke onunla bir kere birlikte olsam. Tam bir crazy bitch. Her yola gelir. Ohh, döve döve.
  • yirmisantim  (19.12.14 01:11:25)
Ben de sevmiyorum pek. Bi de bu Sia diye biri var, onun sesini de pek sevmiyorum.

  • delifaruk  (19.12.14 06:19:30)
Nefret ettiğimi söyleyemem ama ses tonu çok metalik geliyor, o konuda rahatsız eden bir şey var. Bir de Inna'nın sesine ifritim. Çok ince ve mıyır mıyır geliyor.

  • aychovsky  (19.12.14 07:03:36)
@delifaruk sia ve rihanna'nın sesleri çok benziyor cidden.

ben ikisini de çok seviyorum. önceden ben de gıcık olurdum rihanna'ya. sesine çok gıcık olmasam da garip garip saç kesimine, tavırlarına filan gıcık olurdum. sonra şarkılarını açıp dinledim bir gün youtube'dan. kadının hemen hemen her şarkısı hit olmuş bunu fark ettim. tabi hit olmak bi ölçüt değildir ancak her şarkısıyla listeleri sallamak büyük bir başarıdır.
kadının özel hayatında da başarısız olduğunu düşünürsek her şeye rağmen işinde bu kadar başarılı olması bende rihanna'ya karşı saygı uyandırdı. sen de eğer nefret etmekten rahatsızsan bu gözle bakabilirsin diye düşünüyorum. saygı duymaya başladıktan sonra şarkıları güzel gelmeye başlıyor. özellikle şu şarkısını ve klibini kaç kez dinledim/izledim ben bile bilmiyorum. şarkı da klip de çok başarılı:
www.youtube.com
  • eskiden sizofrendim simdi iyiyiz  (19.12.14 07:07:03 ~ 07:08:00)
yeni uyanmış ergen kız gibi söylüyor ama bazı şarkılarını seviyorum :)

  • bradshaw  (19.12.14 08:32:40)
la dinleyesim geldi şimdi. açıp dinliim de kulağımın pası gitsin :))) la bu kadın size ne etti gardaş?

  • aeroflot  (19.12.14 08:36:44)