Diş tedavi fiyatları

Özel poliklinikte ortalama olarak ödediğiniz fiyatları yazabilir misiniz? Mesela 2 dolgu 300 TL, diş beyazlatma ...TL gibi.

Dolgu 180
Temizletme 200

(İst. - Levent)
  • lcha  (16.12.14 09:33:53 ~ 09:34:13)
dis temizletme 100 tl.
dolgu da 125 tl idi.

  • baldur2  (16.12.14 09:35:38)
Ben en iyi disci en yakin olandir mantigiyla yan sokagimizdaki disciye gidiyorum. Dolgu 75 tl gecen hafta yaptirdim. Kadikoy bahariyede cok ton ton bir amca. Ama benim dolgu dusmustu onu yapti ondan mi 75 bilemiyorum. Oyma falan yapmadı sadece doldurdu.

  • i-pek  (16.12.14 09:42:50)
Dolgu tek yön çift yön diye fiyat degisiyor. İki hafta önce tuzlada 80 liraya yaptırdık.
80-100 arası başlar fiyatlandirma, tabi bulunduğu muhitr vs ye göre de bu fiyat artıp azalabilir.
Temizleme olayına hiç gitmedim bilmiyorum o sebeple ama adsm lerde ucretsizdi.
  • bokmuhendisi  (16.12.14 10:00:42)
Doldu 150, diş temizletme 125, diş çekimi 100. Kadıköy Turkuaz diş polikliniği( hatta buradan önermişlerdi) Banu Hn" bir de İhsan Bey i öneriyorlar

  • Hersheys  (16.12.14 10:12:58)
kanal tedavisi 250
implant 1600

geçen seneydi.
  • sen olmayan cocuk benim  (16.12.14 10:32:06)
dolgu 150 (bostancı).

  • mega idea  (16.12.14 11:44:01)
İzmir Bostanlı
Dolgu: 60
Çekim: 50
20lik diş çekimi: 200 (kliniğe cerrah çağırılıyor)
Diştaşı temizliği: 80
Kanal tedavisi: 120
Porselen kaplama: 150
Zirkonyum kaplama: 300

Alsancak:
Dolgu: 80
Diştaşı temizliği: 100
  • pollyx  (16.12.14 11:54:46)
@zarpandi t= tüm agiz 100 tl.

  • pollyx  (16.12.14 19:16:53)
Diş hekimleri odasının belirlediği taban fiyatlar vardır. Bu fiyatların altında çalışan yerlerden ciddi bir tedavi beklemeyiniz. 120 liraya kanal tedavisi olmaz. 80 liraya dolgu olmaz. 30 liraya diş çekilmez vs...

  • celalsalik  (20.12.14 22:14:21)
@celalsalik kimseye gidin en düsük fiyata calisan dis hekimine gidin demek dogru degil.. ayni sekilde x fiyatin altina calisan hekimden düzgün bir tedavi beklemeyin demek de dogru degil..

zira, cok para verildiginde ahlakli ve bilgili bir dis hekimine muayene ve tedavi olmayi garantilemek mümkün degil..

dis hekiminizle iyi iliskileriniz varsa; izmirde 80 liraya, türkiyede iyi bir üniversiteden mezun, ileri egitimini kanadada yapmis sehrin göbegindeki bir muayenehanede kompozit dolgu yaptirabiliyorsunuz..

dolgu, kanal tedavisi ya da dis cekimi yüksek maliyetli isler degildir.. dis hekimleri odasinin belirledigi 70 liranin altina dis cekilmez demek, türkiye sartlari icin gercekci bir yaklasim midir, tartisilir..

dis hekimleri odasinin fiyatlari merkezli konusurken, odanin 86 tl dedigi kompozit dolguyu, 80 liraya yapan dis hekliminden ciddi bir tedavi beklenmez demek ne kadar dogrudur, o da tartisilir..

bu isleri fiyat endeksli tartismanin dogru olmadigini düsünüyorum.. iyi bir egitim almis ve ayni zamanda ahlakli ve dahasi isini seven bir dis hekimi bulmak önemli. o dis hekimine dolgu icin 250 tl de verilir.. bütce elverirse para önemsenmemelidir, pesi birakilmamalidir..

ama asil iyi bir dis hekimi bulursaniz ve o, sizin icin fiyatlarini esnetirse tadindan yenmez ;)
  • pollyx  (08.01.15 22:11:57)