Kızlar Buluşması Vol IV -Değil, III'müş :)

Üçüncüsünü yaptınız galiba, ben bilmiyorum tam olarak ama bana düzenli olarak mesajlar gelmeye devam ediyor yeniden buluşma ayarlanmasına dair :) Elimi taşın altına yeniden koyayım dedim. (Edit: 3 yapılmamış)

Şurada olsun, burada olsun, yok efendim şu saat mi olsun bu saat mi olsun diye işi yokuşa sürmektense direkt gün ve saati bildiriyorum. Yer için hafta sonuna doğru yeniden haberleşiriz.

Tarih: 22 Kasım Cumartesi
Saat : 19:00
Yer : Kadıköy
Mekan: Belirlenince paylaşılacak.

Umarım çoğunluğa uyan bir tarih olur. Olmasa da biliyorsunuz bu buluşmaları gelenekselleştirdik sayılır zaten; devamı elbet bir şekilde yine gelecektir.

Soru altında bireysel tartışmalar dönmesin diye konuyu duyuru olarak açıyorum. Katılım isteklerinizi mesajla bildirebilirsiniz.

Not: Canımın içi fraise'imiz yurt dışlarında olduğu için bu sefer organizasyona dahil olamıyor. Sonra yine hep beraberiz :)

Sevgiler.

Hepinizle detayları mesaj olarak paylaştım arkadaşlar. -Olmaz ya- bir şekilde atladığım birileri varsa lütfen hatırlatın :) Yarın görüşmek üzere, iyi akşamlar.

  • pandispanya  (21.11.14 21:04:57)
biz kartaldan bir hatun ile biraz erken gelebiliriz. erken gelmek isteyen olursa dm'den yürüsün bana. yine bu taraflardan metro ile gelecek kişileri pembe vagonda toplayabiliriz.

  • seksen9  (21.11.14 21:59:25)
pembe vagon :D

  • icemint  (22.11.14 09:32:44)
Tebrik ederim, pembe vagon diye diye aklıma serbest çağrışımla pembe mezarlık şarkısını soktunuz. Üstelik şarkıdan hem nefret ediyor hem de kendisini tam bilmiyorum, çıldırıcam!!!11

"Çok istedim bu gece kendimi asmak, ellerimle oturup zılgıt çalmak (?) elimde kalan otum belimdeee sana şarkılar yazmaaak (8)" \m/
  • pandispanya  (22.11.14 09:44:28)
ehe daha kötüsünü de yapabilirim 118 33 yani 118 33 :D

bi de bu versiyonu daha güzel galeri3.uludagsozluk.com orijinalinden daha iyi coverlardan.
  • seksen9  (22.11.14 10:14:53)
Son saatler seksen9, kulağına kulağına söyliycem bütün şarkıları :D

  • pandispanya  (22.11.14 13:42:34)
uu beybi
unuttuklarımı fısılda :D

  • seksen9  (22.11.14 14:06:47)
Iyi eglenceler kizlar, ben daha yeni ucaktan indim. Bir dahaki bulusmada görüşmek üzere :)

  • fraise  (22.11.14 18:17:43)
evet beyler buraya bakıyorsunuz biliyoruz. (bkz: buraya bakarlar) kızlar zirvesi başladı başlayacak hala geç kalmış değilsiniz!!

banka hesabıma yapacağınız çok cüüüzi bir ödeme karşılığında kızlar zirvesinin lokasyonunu öğrenip birbirinden güzel duyuru kızlarımızı bir dedektif edasıyla dilediğinizce süzebilirsiniz. belki tanışıp bir hamburger bile yiyebilirsiniz?! bir mesaj kadar uzağınızdayım... grup indirimimiz vardır.

:PP şaka şaka, sizi satacağıma kendimi satarım be! iyi eğlenceler bacılar :)
  • emirkulu  (22.11.14 19:20:41 ~ 19:21:17)
Sevgilin emin ellerde networker :)

  • pandispanya  (22.11.14 21:01:52)
çok eğlendiniz mi :(

  • sta  (23.11.14 00:55:42)
Bence çok güzeldi sta :) Ben yan masada da arkadaşlarım olması sebebiyle birazcık bölündüm ama emeği geçen ve gelen herkese çok teşekkür ederim :)

Düşününce çok garip geliyor, birisi hadi görüşelim diyo ve ne olduğunu bile pek bilmeden, sadece güvenerek hop bi yere geliyorsun filan :D Aslında çok enteresan bir durum. Bu yüzden yeniden çok teşekkürler :) Bi dahakinde de hep beraber olmak dileğiyle.
  • pandispanya  (23.11.14 11:10:45)
@n3tw0rk3r sevgilini ben eve atmaya çalıştım da cıks yemedi :/ çok akıllı kızmış niyetimi anladı :(

@sta bence 2.sine göre daha güzeldi. isimler akılda kaldı en azından. senin de dedikodunu yaptık :p

@emirkulu gayet de gelebiliten varmış aslında. hatta gelsen daha güzel olabilirmiş. gelmeliymişin. gelseydin iyiydi. gelsenee.

bu arada haftaya karma zirveyi trollemeye geliyoz kızlar olarak :D gıcık olduğumuz erkeklere gerizekalı diyip kaçıcaz :p
sizin de gıcık olduğunuz, intikam almak istediğiniz duyurucu varsa mrc: 89 duyuru feminikleri birleşin!

ekleme: la hep unutuyom. teşekkürler pandispanya! teşekkürler evin yanıt! dabıldeytlerde buluşuruz.
  • seksen9  (23.11.14 11:32:34 ~ 11:35:03)
Tüh üzüldüm şimdi :/ kendi düşen ağlamaz ondan ağlamıcam fırkk

  • emirkulu  (23.11.14 11:56:01)
@sta,çok eğlendik maalesef keşke gelseydin:(
@n3tw0rk3r, sevgilin <3 <3
@seksen9, doktorum sabah yumurta yedim ayıptır söylemesi.
@pandispanya! eline sağlık!
  • kırmızıkaşekaban  (23.11.14 12:07:18)
@sta Çok eğlenceliydi, ben azıcık gecikerek senin dedikodun yapılan kısmı kaçırdım galiba ama keşke gelebilseydin. emirkulu da gelseydi keşke.

@n3tw0rk3r Sevgiline bayıldım ben. Tam sana göre, sana layık :)

@pandispanya Çok teşekkürler, eline sağlık. Bölünmek zorunda kaldın mecburen, yormadık seni akşam akşam umarım. Bir dahakine fraise'i de bekleriz artık.

@kırmızıkaşekaban, Afiyet olsun. :)
  • aychovsky  (23.11.14 12:19:09 ~ 24.11.14 13:35:49)
zirve trollüyormuşsunuz, TROLLETMEMMMMM :)

  • c1b2k3  (23.11.14 12:51:52)
ne dedikodumu yaptınız? :)

  • sta  (23.11.14 12:58:54)
@sta, senin çok acayip genç gösterdiğini söyledim. evli olduğunu duyunca da çok şaşırdım. kötü şaşırmak değil ama iyi şaşırmak. hep mutlu olun :)

  • kırmızıkaşekaban  (23.11.14 13:02:01)
yaa teşekkür ederim :) haftaya olan zirveye katılıyor muyuz? :)

  • sta  (23.11.14 13:13:24)
Cok uzuldum ama su anda, gelebileydim iyiydi :(

Sta, sen haftaya zirveye gidiyor musun? Listede ismin var, gidiyorsan erkek arkadasimi kandirip ben de geleceğim :)

Kizlar sizden kim gidiyorsa bana da mesaj atsa ya? Hem kadıköyu de tam bilmiyoruz, bize yardim eder.

Pandispanya, cok iyi oldu bunu ayarlaman, benim yüzümden kimse gorusememisti bir turlu, bir dahaki sefere herkes tam kadro gelsin ama lutfen :)
  • fraise  (23.11.14 13:18:00)
@sta arkadaş et yemediğinden senin evli olduğunu unutmuş :D kendinden küçük zannediyomuş. üstüne innerblissle tekrar tanışmaya çalışınca fotoğraflardan kendisine hatırlattık herkesi :D

@kırmızılı benim için yapmıyon biliyom :D adonisimiz yok ki sözümüz geçsin. içine azcık kıyma da koy.

@c1b2k3 görüşürüz :p
  • seksen9  (23.11.14 13:19:38)
evet ben haftaya olan görüşmeye gidicem. siz de gelin:

  • sta  (23.11.14 13:29:36)
IV müydü III müydü bilmiyorum ama çok güzeldi :)

  • innerbliss  (23.11.14 18:10:12)
Bekleyin bir dahakine ben de gelicem umarım

  • isadora  (23.11.14 18:38:54)
@emirkulu & isadora; evet lütfen bekliyoruz bi dahakine inşallah. Bu seferki büyük transferimiz icemint idi :) Dünyanın en şeker insanıymış kendisi. Sıra sizde :D

@innerbliss, artık nickini gördükçe ne kadar dikkatli bir insan olduğunu anlayacağım; lotr ilginle kalbimin sultanı oldun diyebilirim :D

@fraise'cim, zamanlamamız çok iyi olmuş aslında, haftaya olsa diğer zirveyle çakışacaktı. keşke uçağın 2 saat önce olsaydı :( bundan sonrakilerde yine hep beraber oluruz inşallah :)

@kırmızıkaşekaban, çok açım :( bana gırabiye yapsana hep :(

@seksen9, demirbaşım, taşınmazım :D biz daha çok bılışırız.

@aychovsky, muck :*

btw, ben haftaya yokum. hepinize şimdiden bol eğlenceler :)
  • pandispanya  (23.11.14 19:16:21)
bu sefer bensiz gerçekleşmiş :(

  • yaramazkediyim  (24.11.14 10:24:07)
hakikaten üzüldüm yaaa

  • Kalinka  (24.11.14 10:52:57)
bu kadar üzülen varsa bu hafta da yapak, üzgün kaslı duyuru kızları?

  • emirkulu  (24.11.14 10:55:14)
bu hafta kadıköyde yine var ona gidiyoruz zaten tüm kızlar:)

  • sta  (24.11.14 11:14:59)
@sta nerde yahu?

  • Kalinka  (24.11.14 13:26:13)
eksiduyu.ru burda :)

  • sta  (24.11.14 13:28:12)
Ben de memnun oldum herbirinizle tanismaktan. Çok tatil bi muhabbet oldu. Tekrar görüşmek dileğiyle. :)

  • damdanakan  (24.11.14 18:56:23)
Ek: Pandispanya ya o kadar işinin gücünün arasında bizlere de zaman ayirdigi için ayrıca bol tesekkur :))

  • damdanakan  (24.11.14 18:57:46)
O değil de aynı mekanda tesadüfen ben de vardım. Sizi gördüm falan da çok tipsizdiniz kızlar k.bakmayın ama bunu size değil merak edenler için falan söylüyorum.

  • i m all that  (24.11.14 22:15:32)
I m all that, bir senaryo uyduruyorsan usturuplu uydur bari. Hangi mekandalardi sorabilir miyim? Gidenler haric kimsebilmiyor nerede olduklarini, ben bile.

  • fraise  (24.11.14 22:18:29)
Hahahahaha masamızın üzerinde kocaman bi "EKŞİ DUYURU (TİPSİZ) KIZLAR BULUŞMASI" pankartı asılıydı ya sanırım oradan farketmiş fraise'cim :(

@damdanakan, ben çok teşekkür ederim, benim için bir zevkti ve iyi ki geldin :)
  • pandispanya  (25.11.14 06:56:47)
Kızlar alakasız olacak ama karma bir şey yapıldığında buradan duyuruluyor mu yine? Ya da nereden haberim olabilir şu zirve zımbırtısı dışında. 7 yılı bulan yazarlığım süresince hiç zirveye katılmadım, sözlükle de sosyalleşme zamanı geldi bence.

  • deliyimben  (25.11.14 12:15:10)
@deliyimben afedersin de yuh be abi bi üstteki duyuru karma zirve hakkında be abicim. hatta al diret linki www.eksiduyuru.com

  • emirkulu  (25.11.14 12:20:41)
@emirkulu tamam bağırmayalım, hasta olabilir, yoğun iş arasında yazmış olabilir.

  • deliyimben  (25.11.14 12:26:13)
çekilişle bir erkek de alınsa çok iyi olur.

  • dovletbizebokmir  (27.11.14 14:55:29)
pandispo, ıccık dedikodu annatsana gız!

  • compadrito  (27.11.14 17:53:25)
Ohoo, compadrito şöyle, compadrito böyle, neler neler :p (uyduramadı).

Ama fotoğrafları hala göndermiyorsunuz, çok ayıp ediyorsunuz! :D
  • pandispanya  (27.11.14 19:02:44)
oo fotoğraf da mı var? koysanız da nick tahmin etsek güzel olur. :)

  • m e l t e m  (27.11.14 21:01:50)
top muymuşum yani?

  • compadrito  (29.11.14 05:17:05)
Hahahahahaha! Estağfurullah! Şöyle iyi, böyle süper filan anlamında!

  • pandispanya  (29.11.14 05:19:29)
ya fotoğraflar biraz manyak çıkmış :/ yine de hatıra olarak kalsın köşede derseniz mailinizi şeyapın bana.

@compadrito abi hakkında hiç kötü bişey söylenmedi.
  • seksen9  (29.11.14 13:07:51)
Ben compadritonun arkasından konuştum ama zirveye gelmedim, sayılır mı

  • emirkulu  (29.11.14 13:55:54)
emirkulu,

top muymuşum?
  • compadrito  (29.11.14 15:58:05)
Topluk o kadar ilgi çeken bi konu değil ya artık

  • emirkulu  (29.11.14 16:27:55)