Akşamdan Kalma Arkadaş ?

Gençler dün gece 50'lik votka içtiler. Dün gece 22:30'dan beri benim odada kalan eleman sürekli kusuyor. Tüm midesini boşalttı neredeyse ama 2-3 saat uyuyup tekrar kusuyor. Buna ne yapalım şimdi,bende birazdan kütüphaneye gideceğim,biz yokken ölmesin ?

emedur varsa iyi gelir veya acile götür geçerken

  • GreyFever  (09.11.14 11:53:34)
ne rahat insanlarsınız. ilaç verin arkadaşınıza, yoksa eczaneye gidin danışın.

ha bilmeden etmeden, ne bulduysa içene de müstehaktır ama yine de yazık.
  • mea maxima culpa  (09.11.14 11:58:25)
bir şey olmaz, çorba yapma/söyleme imkanınız varsa çorba söyleyin, limon sıkıp içsin, biraz daha uyusun veya tv izlesin, akşama düzelir.

  • grimer  (09.11.14 12:01:25)
Mideyi üşütmüş muhtemelen, çorba falan içireceğim şimdi. İşe yaramazsa da artık götüreyim acile. Rahat insan olmakla pek alakası yok, bu hafta vize haftam benim,2 tane alkoliğe bakıcılık yapmakta görevim değil ama nedense bende onlarla birlikte sabahladım,neyse artık olan olmuş,ben istiyorum ki burunları sürtülsün de bir daha ağızlarıyla içsinler.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (09.11.14 12:12:40)
limonlu soda
nane limon
sarımsaklı yoğurt

bunlardan birini yedirsen faydası olur
  • divit  (09.11.14 12:18:53)