İşe yaramayan Cialis

erken boşalma sorunum var.sevişmeden önce 2 defa masturbasyon yapıp bu hapı kullandım.

herkez yarım saatte etkisini gösterir diyordu.2 saat boyunca kalkmadı benimki kız tahrik etmek için her şeyi yapmasına rağmen.sonra ikinci hapı da içtim. yine sertleşmedi.

36 saat boyunca aklınıza kadın kelimesi gelse bile sertleşirsiniz deniyordu. 2 tane içmtim yine birşey olmadı.

eczaneden aldım 2li paket.internetten sipariş değil.

nasıl bir sıkıntıdır bu?

Bi de ketçaba yatırsaydınız. Bi o eksik kalmış.

  • angelus  (22.10.14 00:42:57)
meşhur Cialis reklamında da abimizin tokat gibi "bir incirin bir dutun yerini tutar mı?" sorusuna yanıt gibi olan bu sorunun cevabını deneyerek sen bulacan, niye 2 defa masturbasyon yaparsın ki, o kadar kasmaya gerek yok bence.

  • candanag  (22.10.14 00:47:28)
düzenli cinsel yaşam herşeyin anahtarı. son kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra 1 sene geçti üzerinden performans çok çok iyi durumdayken 1 sene boş durunca ilk seferde yarı yolda bıraktı. Cialis'in yaptığı iş kan akışını hızlandırmak. o yüzden 1'den fazla almayın. ayrıca 2 kez masturbasyon falan da yapmayın.

  • fallthepieces  (22.10.14 00:50:21)
Pde-5 inhibitörleri tek başına ereksiyon başlatıcı ilaçlar değildirler. Ereksiyonu kolaylaştıran, daha fazla ve daha uzun sure ereksiyon olmayı sağlayan ilaçlardır. İşe yaramalari için cinsel uyarılma gereklidir. Uyarilmadan kasıt beynin penisi uyarması. Bu gerceklesmiyorsa tüm kutuyu da icseniz ise yaramaz.

  • trinitrotoluen  (22.10.14 00:50:40)
36 saat boyunca hiç mi tahrik olmadım ama? sabah ereksiyonu bile olmadım hapı içtikten sınra.masturbasyon sonrası 2-3 saat sonra tekrar masturbasyon yapmak istesem bile normalde hemen sertleşirim. hapla 36 saat kuzu kuzu durdu.

  • Dimi  (22.10.14 00:54:03 ~ 00:54:56)
ilaç sahte olabilir.

  • fallthepieces  (22.10.14 00:55:12)
eczaneden aldığım için sahte olacağını sanmıyorum.bandrollü ilaç.

  • Dimi  (22.10.14 00:57:15)
Bu kadar dusunursen oyle olur abi. Kalkti mi? Kalkacak mi? Erken mi gelicem? Kac kere onceden mast. Yapsam?

Bunlari simdi kim dusunup stres yapsa aynisi basina gelir. Olabildigince rahat olup anin zevkini cikarmaya calis. Ha size gore hava hos diyebilirsin tabi de bu sekilde cozebilitsin ancak.

Oyle ilaclar da kullanma. Baska seylere sebep olabilir. Hele kan akisini hizlandiran ilaclar daha da sakattir.

Erken bosalmayi geciktirmek icin baska yollar var. cok sik bu ornegi veriyorum da on numara yontem. Deneyip basarili olan cok.

Oncelikle pozisyon cok onemli. Senin fazla hareket etmedigin pozisyonlari sec. Ornegin sen uzan hatun ustunde ziplasin Yada hatunun bacaklari daha acik pozisyonlari secin. Boylelikle penis daha az sikisir iceride hem daha az isinir hem de daha rahat kayar.

Diger bi yontem de ara ara disari cikmak. Ornegin pozisyon degistirirken cik abi icinden, on sevisme seklinde devam et. Hem penis sogur, hem hassasiyet bura daha azalir. Bu arada oral da tapabilir sana size kalmis tabi.

Ben bu yontemlerle hem zevk kaybi olmadan hem de eglenceli sekilde 45 kusur dk. Lara cikabikiyorum on sevisme dahil olmadan. Tabi her zaman degil ozel zamanlarda :)
  • c1b2k3  (22.10.14 01:00:32)
Sende ozguven eksikligi var haci.kimseye bisey begendirmek zorunda degilsin.kendini kastikca kasmissin.masturbasyon yapip git ustune hap ic ne bu abi.kendine bir sevgili bul durumunuda paylas,gulerek eglenerek paylas ama heyecanlaniyorum boyle oluyor de,ayni kadinla dene bir sure sonra alisacaksin ve kendine geleceksin.senin erken bosalma olayin dur bi bes dk mast yapayim demekten olmus.

  • duptıs  (22.10.14 02:06:11)
tamamen stresten kaynaklı durum. takıntı haline getirmemeye çalış.

  • chavezding  (22.10.14 09:00:57)
cialis 20 mg olan 36 saat etkili diye lanse edilir. ancak ilacın etki göstermesi için penil uyarının olması lazım. cialis PDE-5 etkisini azaltarak peniste kanın kalmasını ve sertleşmeyi sağlar. ancak sen yeterince uyarılamadıysan ya da psikolojik hazır değilsen işe yarmaamış olabilir.
ikinci bir neden ise yeterli kan konsantrasyonunu yakalayamamış olabilirsin. yani karnın çok tok olabilir ya da fazla miktarda alkol aldıysan yine tadalafil kanda yeterli konsantrasyonu yakalayamamıştır. büyük ihtimalle de o gün sertleşmen olmadıysa bile ertesi gün ilacın etkinliğini görmüşsündür

bir diğer diyeceğim ise pde5 inhibitörlerinin erken boşalmayı geciktirme gibi bir etkileri yok. bunun için başka başka ilaçlar mevcut. ancak bunları denemeden önce erken boşalma nedeninin büyük çoğunun psikolojik olduğunu unutmamak gerekir. ve o yüzden öncelikle iyi irdelenmen gerekir. mesela öncelikle kaç dakika diye soymak lazım :) sen 15 dakikayı erken kabul ediyorsundur kimisi 30 saniyeyi. ya da her seferinde vajene girebiliyor musun? yoksa daha ön sevişmede mi boşama var. bunların hep irdelenmesi lazım. o yüzden androloji polikliniklerine başvurabilirsin.
  • swayze  (01.11.14 13:23:19)