yardım çağrısı....

Merhabalar, fotoda görmüş olduğunuz 3 aylık bir golden yavrusu. Bilirsiniz goldenlar petshoplarda nereden baksanız 500-600 tl ye satılıyor. Birileri satıyor birileri alıyor ama değeri hiç bir zaman bilinmiyor. Yine biri almış ve daha bebek bir yavruya sokakta bakmaya karar vermiş. Bebek yahuuuu!! Haliyle araba çarpmış ve bacak kırığı ile kalça çıkığı mevcut. 1200 tl klinik borcu var. Maddi durum el verdikçe tedavi ettirmeye çalışıyoruz ancak artık bizim de boyumuzu aştı. Bu bebeğin klinik masraflarında sizinde katkınız olsun isterseniz 1 lira bile olsa gönderin lütfen. Evet biliyorum para harcıyacaksınız ve karşılığında hiç bir şey elde etmeyeceksiniz. Ama o gönderdiğiniz 1 lira başka birinin yüzünü güldürecek ve onu sağlığına kavuşturacak, değmez mi ?
Eğer olur da göndermek isterseniz açıklama bölümüne "ışkın hnm yavru golden" yazarsanız karışıklık yaşanmaz veterinerlikte. Bir de adınıza fatura kesileceği için eğer gönderirseniz bir mesajla beni bilgilendirebilir misiniz? Tarafınıza faturanızı ileteyim. Şimdiden çok teşekkür ederim. Sadece okumuş olsanız bile...

yavru için yardım çalışmamız devam etmekte. İlgilenen varsa mesaj atabilir.

  • vavawest  (24.09.14 14:41:59)
Ayrıca sahip bekleyen 3 aylık bir beyaz bir golden da var. Ömürlük yuva olurum derseniz mesaj atabilirsiniz.

  • vavawest  (24.09.14 22:58:24)
foto olarak da var ama yine de buraya da eklemek istedim.
Empati Veterinerlik Kliniği
Garanti Bankası büyükçekmece şubesi (571)
Hesap No : 6698145
Iban TR86 0006 2000 5710 0006 6981 45

Azmi Elhan Atik.
Açıklama olarak "ışkın hnm golden yavru" yazabilirseniz
ben de fatura için takibini yapmış olurum.
  • vavawest  (25.09.14 09:02:41 ~ 09:16:55)
devam ediyor mu ?

  • markasiz  (30.09.14 08:22:37)
evet devam ediyor. kırık bacağı henüz tam düzelmedi. kalça çıkığı olduğu için hala klinikte. tedavisi devam ediyor.

  • vavawest  (30.09.14 08:39:10)
selamlar, şu an çok çok az bir miktar yollıcam ama gün içinde maaş yatıyor, aklımdasınız :(

  • avifa  (30.09.14 09:29:39)
Merhaba, duyurunuzu yeni gördüm, ne durumdasınız? Para arayışı hala devam etmekteyse gereken güncel tutarı yazabilirseniz artık bikaç seferde halledebiliriz belki.

  • pandispanya  (03.10.14 22:21:31)
ben duyuruyu açtığım zaman 1200tl borcu vardı.duyuru ve bi kaç arkadaşdan gelen yardımlar ile 300 tl sini kapatabildik ancak, hala klinikte olduğu için belli bir miktar işliyor tabi. şu an yine 800 civarı klinik borcu mevcut. Ayrıca bu can 10 gün sonra klinikten çıkacak ve ona canı gibi bakabilecek ve acılarını unutturacak bir sahip arıyor!!!!

  • vavawest  (04.10.14 08:28:48)
merhaba, bura dışında facebook, twitter ya da instagram'dan da paylaştınız mı duyuruyu? daha çabuk olur yardım toplamak hem yuvalandırma işi de daha kolay olur. paylaştıysanız onların da linkini atarsanız bizler de paylaşırız.

  • dohtopot  (04.10.14 23:34:22)
Ben haricinde bir cok kisi ve yerden ilan verildi evet. instagram da dahil olmak uzere. Sahibindene de ilan actim ama terciyesizin biri ucretli sahiplendiriyor diye sikayet edince ilanimi kaldirdilar. Oyle bisi yok tabiki ama hangi akla hizmet yapildi bilmiyorum. O sebeple tovbe ettim sahibindene!

  • vavawest  (05.10.14 13:42:24)
Hadi arkadaşlar, elinizde 10-20 artık ne varsa valla!

  • pandispanya  (06.10.14 11:57:59)
güncel tutar ne kadar kaldı?

  • dessy  (09.10.14 17:56:49)
yarın kllinikten net rakamı öğrenip yazacağım buradan.

  • vavawest  (09.10.14 21:21:36)
günceli beklemedeyiz :)

  • markasiz  (10.10.14 07:47:06)
bekliyoruz efenim

  • dessy  (10.10.14 09:41:18)
Merhabalar tekrardan, an itibariyle 400 tl kalmış miniğin borcu. Şu an geçici yuva arayışında. İstanbul içi geçici yuva arıyor. en fazla 1 aylık bir süre için. Bakabilecek varsa mesaj atabilir.

  • vavawest  (10.10.14 13:51:13)