sertifikalarınız

cv'de sertifikalar bölümüne yazdığınız sertifikalar neler? kişisel gelişim için soruyorum. google bireysel adwords sertifikası varmış mesela, yeni duydum. çalışılan alana göre değişir biliyorum da bi yazın bakalım neler varmış.

vcp4, vcp5, v-expert, mcp, mcse, vmstp, symantec vault daha bissürü aklıma şimdi bunlar geldi

  • fallthepieces  (02.09.14 00:04:53)
Windows Small Business Server 2003
Basic Computer Skills and Microsoft Office Course
Advanced Training on Managing Identity Conflicts
Micro Business and Entrepreneuership Education (MicroCents method)
Promoting Active Participation and Volunteering (Action 4.3)
Youth Bridge to Europe via Intercultural Learning (European Youth Foundation)

Practical German Language Course (A1 level)

NLP Education (Advanced)
Web Programming
Power of Dialogue project, PCM and Capacity Based Courses
Cisco Networking Education
Know the History to See Future (action 1.1 project)
Take a Photo (Action 1.1 project)
Developmental hip displasies course (medical)
Family Medicine 1. Step Accomodation Education (medical)
Promoting breast-feeding course (medical)
Youth@Work Training Course on Youth Employment
Young Bridges Connecting Cultures (action 1.1)
European Partnership – An Active Citizenship (action 4.6)
Project Cycle Management Training
The Show Must Go On (Salto Training)
EmPOWERing Skills (action 4.3)
Strategy for Inclusion (action 4.3)
Youth in Progress (Support to Youth Workers' Mobility / 4.3)
Europaische Fördermittel: Die neue Programmperiode (2014-2020) und die Fördermöghlichkeiten für grenzüberschreitende Projecte”

20 kadar da ülke içi projelerden youthpass
  • siradisi00  (02.09.14 00:05:17)