midem bulandı anasını satayım

az önce o bamya büyüklüğünde çükünün fotoğrafını paylaşan arkadaş sana ağız dolusu küfürler ediyorum. duyuruyu açınca trolldür, şakadır tıklamayım belki esprili bi şeydir derken gerizekalının oltasına atlamış bulundum. kapatıp işime döndüm ama nedense midem bulandı. öf gerçekten içim kalktı.

yapacak bi sürü işim var ama odaklanamıyorum.

bu yavşağın yaptığı da bi nevi *herkese açık bir platform olduğundan siteye erişen küçüklere ve küçük yaştaki varlığını bildiğimiz kullanıcılara* taciz olmuyor mu?

benim midemin bulantısı nası geçer?

edit: anlama, kavrama ve idrak kabiliyeti yeterince gelişmemiş okuyucular için.

adam hastalıklı siğilli çük koymamış ki normal çük resmi koymuş. cinsel organ görünce miden bulanıyorsa git bir yerlere görün, danış derim.

  • sir gawain  (04.08.14 16:12:36 ~ 16:12:43)
aseksüel miyim diye düşünüyorum yazacaktım ki siz yazmışsınız. yani hemcinslerimin pipilerine bakmıyorum nedensiz bi mide bulantısı oldu.

çok küçük yaşta kullanıcılar var burada, küçük kızlar var aktif duyuru kullanan onları geçiyorum velev ki ben aseksüelim şu an gerçekten midem bulandı bilmiyorum neden.

@vincent evet ilk defa oluyor kanka sen alışıksın yalım?
  • bana da mi lolo  (04.08.14 16:22:33)
mide bulandırıcı bence de. bunun aseksüellikle alakası yok. internet her şeye açık bir alan. elin adamının sikiyle karşılaşmak iyi bir durum değil. kimse bunu normalleştirmesin. sikinizi normal bir organ olarak görüyorsanız neden don giyiyorsunuz amk. bırakın eliniz kolunuz gibi açık kalsın. çözüm olarak am resimlerine bak. :)

  • hohoya  (04.08.14 16:27:03 ~ 16:38:10)
+18 yazsa bile penisini koymamalı, doğru değil.

  • [silinmiş]  (04.08.14 16:27:38)
yaptığı eylem mide bulandırıcı.
ama yarrak normal bir yarraktı yani.

  • kamera motor  (04.08.14 16:28:42)
ohoo şu kafaya göre taciz ve mağduriyet yaratma işine de hastayım.

e bakmasaydın canım kardeşim? adam yazmıştı orada ne sorduğunu, neden açıp baktın madem? merakına yenildikten sonra başkasına "allah belasını versin" demek hiç hoş değil.
  • devilred  (04.08.14 16:28:59 ~ 16:30:25)
internettesiniz ve birinin çükünün fotoğrafını "trolldür, şakadır" diyerek açıyorsunuz ve tacize uğramış hissediyorsunuz :D bence troll sizsiniz bu durumda :D bi de allah belasını versin falan askfashaa

insanlar niye bu kadar duygusal internette :(
  • empati kuramayan psikolog  (04.08.14 16:31:45)
@ devilred

duyuruda ne kadar +18 yazarsan yaz, koyduğun resmin yan tarafta küçük boyutunun çıktığını hepimiz biliyoruz. belki adam onu gördü de böyle diyor.
  • hohoya  (04.08.14 16:32:01)
@sadakatsiz zaten vajina fotoğrafı da konulmuş olsa çok bayılarak bakacağımı sanmıyorum. bodur yamuk yumuk bacakların ortasında yine yamuk tüysüz çük görünce içim kaldırmadı.

not: erkeğim.
  • bana da mi lolo  (04.08.14 16:33:08)
boşver.. inceydi sadece..

  • defnex  (04.08.14 16:34:07)
silinmis mi o duyuru?
soyle ilginc duyurulari hep kaciriyorum arkadas ya...

  • brawler  (04.08.14 16:34:42)
@devilred halka açık bi yerde cinsel organını açarak dolaşmanın yasal olmadığını biliyorum -doğruluğundan emin değilim-. açık bi alanda çükünü açtığı için ve hemen dibinde küçük bi kız çocuğu için tacizden tutuklanan adam haberi paylaşabilirim. dolayısıyla burada da tanıdığımız küçük kız/erkek kullanıcılar var, onlar adına sordum bunu.

kendim adına haklısın tıklayıp tıklamamak benim irademdeydi kendim belirttim zaten bunu, elalemin yanlışını sırf muhalif olmak için aferinlemene lüzum yoq.
  • bana da mi lolo  (04.08.14 16:41:28)
@bana da mi lolo

soruda, burada bulunan kız/erkek çocukları adına hiçbir şey yok. o yüzden lütfen bir de onların arkasına sığınıp mağduriyet yaratmayalım. tayyip'in söylemlerinden farksız geldi yemin ederim yazdığın o son açıklama.
  • devilred  (04.08.14 16:45:52)
Duyuru gitmiş ama fotoğraf duruyor..
www.eksiduyuru.com en altlarda görünüyo :) Ne sormuştu ki acep?

  • hayal bilgisi  (04.08.14 16:46:28)
@devilred yaptığı şey taciz olmuyor mu derken çoluk çocuğa karşı anlamında sordum 25 yaşında adamım bana neden taciz olsun. illa kelime kelime uzun uzun izah mı etmek lazım soruları?

@want2die 16 yaşında bi liseli kızımız var adı aklıma gelmedi aktif kullanıcı herkesin burada sevdiği bi küçüğü. istemem şahsen böyle saçmalığa maruz kalsın. yine de derdim sorum bu değil.

@hayal bilgisi çükünün boyutunu sormuş iş görür mü diye. neyse.
  • bana da mi lolo  (04.08.14 16:54:32 ~ 16:55:51)
@bana da mi lolo

kıvırma üstadı seçtim seni, benim oyum sana kanka.
  • devilred  (04.08.14 16:58:42)
buraya penisinin fotoğrafını +18 demeden koyan birisi vardı, duyurudaki neredeyse herkes kin kusmuştu, bu duyurudan da bir çok kişinin ne kadar iğrenç olduğunu yazdığını biliyorum ve sonrasında uçurmuşlardı elemanı.

bununla farkı nedir sormak isterim? o zamanki hassasiyeti neden şimdi göstermiyorsunuz? bu bamya olduğu için mi?
  • [silinmiş]  (04.08.14 17:06:27)
ya uff şu internette de "ama burayı küçük kızlar oğlanlar da okuyor :(((" saçmalığı bir bitsin artık amk. sene olmuş 2014. 16 yaşındaki kızın internete bu kadar rahat erişimi varsa google'da yalnızca üç dört klavye tuşuna basıp bir porno videoya ulaşma süresi 7 saniye falan. ama mantık hala sansür, hala denetim. internet lan bu. sansür falan işlemiyor işte. mantığını bir türlü kavrayamadığınız 20 yıldır.

  • sir gawain  (04.08.14 17:09:02 ~ 17:15:19)
@hayal bilgisi

sözlükten bi kızla sevişmiş. başlarkene kız buna şakayla karışık "getir bakalım şu ufaklığı" demiş. bu da onun gücüne gitmiş. bi bakın yorum yapın diye capsli duyuyu açmış.
  • yue  (04.08.14 17:09:25)
edit'ine çok alındım ama :(

açıkça kıvırırken bir de üstüne pişkinlik eklenmiş şekilde karşıdakini hatalı göstermek ve kendini her türlü kusurdan muaf görmek bu yapılan. işte tayyip de bu ülkede bu yüzden çok oy alıyor.

bela okuduğun kısmı kaldırman da pek manidar olmuş.
  • devilred  (04.08.14 17:13:35 ~ 17:14:59)
devilred: troll mode on :)

wonder twins power activate!

www.youtube.com
  • [silinmiş]  (04.08.14 17:15:49 ~ 17:17:17)
"bamya büyüklüğünde", "gerizekalı", "yavşak" gibi hakaretler etmek senin haddine mi arkadaş? BEĞENMEDİĞİNİZ HER DAVRANIŞA HAKARET EDEMEZSİNİZ.

sitenin bir denetleme sistemi var. oraya şikayet ulaştırılmıştır illa. bakılmış ya da bakılmamış; eğer o denetlemeden geçiyorsa senin ağzını açmaya hakkın yok. sitenin sahibi değilsin, kuralları sen koymuyorsun. duyuru böyle bir yer. beğenmiyorsan ne yapman gerektiği belli.

bahsi geçen adamın yerinde olsam şu yazdıkların üzerinden sana hakaret davası açarım. kırılmışlıktan falan değil, seni süründürmek ve uğraştırmak uğruna açarım.
  • jacknife  (04.08.14 17:18:21)
Bu duyuruya tepki verenler tam troll. adam organ resmi koymus, rahatsız olana da "haah internet burası yane tatlım penis felan var ooo daha neler var ahaahaja" demek de tam trolluk

  • bes  (04.08.14 17:18:59)
Poposunun fotosudur, şeyinin fotosudur vs vs. milletin sıcaktan canı sıkılıyo galiba.

Ayrıca, müsait bi yerde olmayanlar da olabilir. İnternet yavaş olduğunda, sayfa geç yükleniyor. Bi önceki duyuruya tıklandığında, sayfa yüklenmeye devam ediyor o sırada alttaki duyuru çıkabilir istemeden. (Nasıl bi anlatım olduysa)

Kaldı ki, en azından başlığa uyarı mahiyetinde +18, capsli vs. diye de yazabilirdi. Bunların hiçbiri yoktu.

El, kol fotoğrafıyla bir tutulacak bi şey değil sonuçta.

Ve evet, mide bulandırıcı.

Ek: fotoğrafı tıklayıp tıklamamak benim inisiyatifimde, evet. Kimse küçük fotoğrafı da görmek zorunda değildi. Başlığı, daha uyarıcı bir şekilde yazabilirdi bahsetmek istediğim.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (04.08.14 17:28:16 ~ 17:54:30)
o fotoğrafın büyük hali sen duyuruya tıklar tıklamaz açılmıyo dolayısıyla ufak fotoğrafa kendiniz tıkladıktan sonra çemkirmeye hakkınız yok. açmadan önce okusaydınız. en ufak şeye mızmızlanıp olay çıkaran sümüklüler sizi.

  • yogapants  (04.08.14 17:42:21)
adam başlığa +16 yazmıştı. uyarı koymuştu yani gerçi o 16'yı +16 cm olarak algılamıştım ben ama olsun dkljsadlksaj

  • sir gawain  (04.08.14 17:51:10)