Desteklerinizi bekliyorum

www.youtube.com

House tarzı müzik yapıyorum. Bir tanesini bi cesaret youtube a koydum. İzleyiniz beğenirseniz sağda solda paylaşınız destek olmak için. Teşekkürler şimdiden.

Yorumlarınıza da açığım tabi.

şanzelize kafe nin playlistine top10 dan girecek güzellikte bir çalışma olmuş kardeş.

  • Sskywalkeremre  (20.04.14 01:58:37)
Eleştirilerim acımasızdır ama kötü niyetli değildir.

Girişteki sample gitar ucuz bir hava katmış. 50. saniyede başlayan uzun portamento girince gitarı kesmen ya da o akoru da belli bir düzende tizleştirmen gerek. Portamentodan sonra yanlış akor, muhtemelen diyez 7 aralığı duydum ve beğenmedim. Ton dışı tınlıyor.

Bir de daha iyi bas yazman gerek.

Miks içinse, 200-800Hz arasında çok fazla boşluk var. Gövdesiz tınlıyor herşey. Orayı dolduracak elemanlar da kullan.
  • alperz  (20.04.14 02:02:31)
Pek tarzım olmasada kulağa hoş geliyor. Youtube'da bi like benden :)

  • seldaadles  (20.04.14 02:07:40)
Gövdesiz tınlama dalgasına kesinlikle katılıyorum gayet düzgün açıklanmış. ayrıca ritm duygusu hususunda zayıf olduğunu düşünüyorum. nasıl düzelteceğine dair bir önerim yok.

fakat bu yolda aşağı yukarı nasıl olması gerektiğine dair bir not düşüyorum:
www.youtube.com
  • sanal hayvan  (20.04.14 02:08:34 ~ 02:10:13)