kahramanmaraş'taki hayvanat bahçesinde rezil görüntüler

hatırlayanınız olacaktır bundan yaklaşık üç yıl önce yine burada rezil bi hayvan satışını engellemiştik.

www.eksiduyuru.com

yine buradaki hayvanseverlere biraz danışarak biraz yardım isteyerek bugün kahramanmaraş'taki bir hayvanat bahçesinde rastladığım görüntüleri paylaşacağım ve neler yapılabileceği hakkında bilgi isteyeceğim, ben konuya çok hakim değilim önceki sefer sizlerin yönlendirmesiyle birşeyler yapabilmiştik. biliyorum gündem değişik bazılarının çok ilgisini çekmeyebilir ama bi göz atsanız iyi olur. neler yapılabilir?

hayvanat bahçesinde kuşlar ve kediler birçok yerde aynı kafesteler bu çok ilginç geldi bana doğrusu ve kafesler gerçekten inanılmaz dar, yırtıcı kuşlar da aynı kafeste ve bazı hayvanların sağlık durumları gerçekten berbat halde, yani bildiğimiz van kedisi, golden vs gibi hayvanlar bile sergileniyor ne desem bilemedim. sanırım özel bir işletme.
başlığın sabitlenmesi moderatörlerin insafına kalsın.

resimler bu linkte:

postimg.org

hayvanat bahçesinin facebook adresi: www.facebook.com

daha öncede yerel bi sitede yazılmış köşe yazısı arsiv.marasbugun.com

van kedisi hocam son resimdeki.

  • hocam fazla egon var mi  (21.03.14 18:48:02)
bu duyuru sabitlenebilir mi?

daha once de benzer bir sorunun cozulmesine, bir suru cani kafeslerden cikmasina araci olmustu duyuru.
  • elxa  (22.03.14 08:47:45)
  • elxa  (22.03.14 10:29:20)
  • elxa  (22.03.14 10:55:46)