Taraklı ayaktan muzdaribim, ayakkabı önerisi?

www.ayakcerrahisi.com

Bu linkteki hastalıktan buzdaribim. Dün çok da güvenmediğim (geçmişteki umursamazlığından dolayı) bir doktora gittim, ameliyat dedi. "Silikon ürünler kullanma sıkıntın artar, Baltalimanı'na git ameliyatını ol" dedi. Yani başka hiçbir tedavi yöntemi yok gibi bahsetti ama en azından ağrı için geçici bir çözüm arıyorum.

New balance ya da nike bir koşu ayakkabısı alayım diyorum. İşe geldiğim için biraz düzgün tipli olsun istiyorum(fosforlu mosforlu olmasın yani) ama acaba bu koşu ayakkabıları tam ortopedik midir? Şunlardan birini almayı düşünüyorum:

www.boyner.com.tr

Teşekkürler.

tahminimce bu 3 ayakkabının kalıbı da dar. Fiyat biraz pahali olabilir ama camper'ın biçimsiz ayakkabıları bizimki gibi biçimsiz ayaklara daha güzel oluyor.

  • savata  (06.03.14 08:42:00)
direkt linke atladık tabi, koşu ayakkabısı demişsin. :) camper'la kosamazsin :)

  • savata  (06.03.14 08:42:48)
Camper

  • pass  (06.03.14 09:14:17)
Durumunuzla ilgili tibbi bir bilgim yok ama giydigim en rahat ayakkabi Nike-Roshe Run,en azindan denemenizi oneririm.Hem sade ve tarz bir ayakkabi.

  • jpsartre  (06.03.14 09:45:36)