Lustral'den Paxera'ya

Merhaba,
daha önce de duyuru açtım Lustral konusunda ama burada henüz çare bulmuş değilim.
100 mg Lustral kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır ve ilacım bitti. Danimarka'dayım ve henüz buradan da alamıyorum, CPR numaram için beklemem gerekli.
Bir arkadaşım Paxera kullanıyor, 10 mg. 4 gündür ilacımı kullanamıyorum ve gerçek tabiriyle bok gibiyim. Önce telkin yapmaya çalıştım bir şey olmaz falan diye ama beynim sallanıyor, kıpırdamamak istiyorum, gereksiz yere ağlayasım geliyor, daha bir korkak çekingen oldum sanki... Lustral almayı başarana kadar Paxera kullansam ne olur, maksimum 1 hafta kadar?

paxera paroksetin hcl , lustral ise sertralin HCl içeriyor . danimarkada sertraline : www.drugs.com : sertralin actavis, sertralin hexalin, zoloft,Krka, ratiopharm olarak gecmekte.. lustral yerine bunları belki recetesiz alabilirsiniz.

Saygılar.
  • anonymice  (03.03.14 20:59:23 ~ 21:00:46)
lustral bulamadın mı? sadece biizm memlekette mi fıstık dağıtır gibi veriliyor?

yoksunluğa girmişsin sanırım. 4 gün geçmiş ve yarın itibariyle artık azalmaya başlaması lazım bu semptomların. başka bir ilaca sıfırdan başlayıp yavaş yavaş geri lustrale geçmektense, hazır semptomlar da azalırken 1 hafta sabretmen daha iyi olur

olur da lustral bulursan sıfırdan başlar gibi başla
  • la noix  (03.03.14 22:00:01)
Cidden sakın başlamayın antidepresanlara ya, asla önermem. Bok gibiyim hala.

Lustral yok ama muadili Zoloft var burada. Onu almak için de doktora gitmem lazım, doktora gitmek için vatandaşlık numaramı almam lazım...
  • gregorsarımsak  (04.03.14 11:32:52)