göz seğirmesi

Iyi akşamlar.
Yaklaşık bir buçuk haftadır sol gözüm pıt pıt atıyor. Günde on kere fln tekrarlanıyor.
Doktora gitmek gerekir mi, sebebi ne olabilir?

bana da oluyor arada. ciddi bir olay degil, uykusuzluktan derler.

  • bohr atom modeli  (27.02.14 21:22:31)
beraberinde göz kuruluğu varsa dinlendirmek, yapay göz yaşı kullanmak denenebilir bir süre. düzelmiyorsa doktora gidin, zaten 3-4 senede bir gitmekte fayda var bu tip durumlar sık oluyorsa.

beraberinde ekstra gözde yaşlanma varsa, ılık çayla göz banyosu işe yarıyor.
  • spankenstein  (27.02.14 21:22:40)
stresten de olabiliyor. bana da olmuştu birkaç hafta.

  • innerbliss  (27.02.14 22:05:17)
aynısı bana da olmuştu yakın zamanda, kalsiyum ve magnezyum tavsiye etmişti aile hekimi. bol bol yoğurt tüket.

  • kugsel adam  (27.02.14 22:07:25)
stres ve uykusuzluk yapabiliyor. bende en son 3 ayda geçmişti.(stres ve uykusuzluk ortadan kalktıktan sonraki 3 ay)

  • sttc  (27.02.14 23:15:27)