Asimetrik yüz

bununla ilgili egzersiz biçiminde, ameliyatsız çözümler var mı?

hep aynı tarafla çiğnemenin bile yamukluk sebebi olabielceğini okumuştum zamanında.

bir de hangi taraf yamuk ne bileceğiz? bunu cidden soruyorum. belki de yamuk olduğunu düşündüğümüz taraf doğru olan taraf?

aynaya bak, aynadakinin solu yamuksa senin sağın yamuktur asfasdfasf.

konuya hakim değilim ancak yıllar sonucunda oluşmuş bir şeyse çözümü sandığın kadar kolay olmaz.
  • zazazaraeta  (28.01.14 19:23:32)
Birebir örtüşme hiçbir zaman olmaz bildiğim kadarıyla. Bakın mesela burada şöyle bir şey var, www.gunesintamicinde.com

  • blues buzz  (28.01.14 19:27:25 ~ 19:48:29)
eğer yemeği hep aynı tarafta çiğnersen o taraftaki yüz kasları güçlenir ve hacmi artar. daha az çiğnediğin taraf ise diğer taraf kadar güçlenemez ve diğer tarafa göre sönük kalır. bu da asimetriye neden olur. bunu önlemek için yemeği ağzımızın her iki tarafında da eşit çiğnemeliyiz. ayrıca çürük ve sorunlu dişler de buna neden oluyor. bilinçsizce yemek çiğnemeyi çürük taraftan kaçırıyoruz. buna da dikkat edin. bunları nerden mi biliyorum, yaşadım, kendimden biliyorum.

  • readmymind  (28.01.14 20:06:50)
çoğu kişide yüz asimetriktir. yağ dolgusu veya hyalüronik asit dolguları bazı durumlarda faydalı olur.

  • boga etkisi  (29.01.14 16:22:49)
tam karşıdan çekilmiş bir fotoğraf ile anlarsın.. asimetribin olduğu yerdeki kasları çalıştırarak, çalışmalarını sağlayarak bir miktar iyileştirebilirsin.

  • tabudeviren  (12.07.14 23:39:54)