Glokom icin goz hastanesi

Merhabalar. Dün göz numaramı öğrenmek için devlet hastanesine gittim. Göz tansiyonum yüksek çıktı (25-27 mm Hg) kadın 3 ay sonra yine gelin dedi hiç bi işlem yapmadı. Zaten kadın aşırı ilgisizdi. Ben eve gelince internetten baktım ciddi bi hastalıkmış erken teşhis önemli demişler. Evet erken teşhis edildi ama hiç umursamadı kadın. Şimdi ben yeniden bi göz doktoruna gitmek istiyorum. Anadolu yakasında devlet de olabilir özel de fark etmez ama ilgili bi hastane nereyi önerirsiniz? Dünden beri moralim çok bozuk gerçekten bi de yurtdışına gideceğim 1 ay sonra git 2 ay sonra gel demeyen memnun kalabileceğim bi hastane arıyorum.

Benim de göz tansiyonum yüksek çıktı son kontrolde. 3 ay sonra gelin kontrol altında tutucaz, izlicez denildi. Ve bana damla yazdı doktor. Ama ben de netten baktım tabakayı mı inceltiyomuş bişeymiş öyle kullanayım geçsin durumu yok, ömür boyu kullanmak gerekiyor. Kullanmadım. Başka doktora gittim. O da kornean kalın ama glokom hastası değilsin dedi. Kısacası kesinlikle başka doktora gidin siz de. Yani önerim yok hastane için ama yazmak istedim.

  • kırmızıkalem  (25.01.14 14:09:48)
göz vakfı olabilir

  • azizakin  (25.01.14 14:21:37)
benim de göz tansiyonum yüksek ama kornea ölçümü yaptılar, korneam kalın olduğu için sorun yokmuş. yalnız 3 ayda değil 1 ay içinde 5 ölçüm istemişti benden doktor, özele gitmiştim. devlet hastanesinde bakmıyolar bile.

  • instant crush  (25.01.14 14:22:48 ~ 14:24:20)
evet bir kaç doktor daha gör.

acıbadem hastanesinde bir profesör var, baya iyi unuttum adını ama. kadıköy acıbadem'de. mutlaka uğra.
  • [silinmiş]  (25.01.14 14:25:14)
durum çok önemli. lütfen görmezden gelmeyin. retina kalınlığını ölçen bir test var. ondan da yaptırın. zaten doktor yaptırmanızı isteyecektir.

  • boga etkisi  (29.01.14 16:31:26)