anime izleyesim var

sevgili orkolar;
izlediğim tek anime (genki ve tsubasa'yı saymazsak) death note idi ve hakikaten çok hoşuma gitmişti.
anime izleyesim var, film de olur dizi de, yeterki sürükleyici olsun, devamını dört gözle bekletsin.
ne önerirsiniz?

Fullmetal Alchemist

Attack on Titan

Attack on Titan'i beklerken baya cildiriyoduk biz kiz arkadasimla, simdi sezon bitti, baya agliyoruz.
  • fortisvita  (22.01.14 20:49:26)
Attack on titani kesinlikle izle kadar toplamda 25 bolum+1 ova yayinlanip 1 chapter son buldu,devam eden manga serisi var toplamda 54 sayi yayimlandi ayrica bu seriden once ki olaylari anlatan before the fall serisi basladi toplamda 3 sayi yayimlandi.
Eger simdiye kadar izlemediysen
Rurouni kenshin serisini mutlaka izle
  • sealth  (22.01.14 22:06:22)
valla gümüş gözlü seksi hatunları dövüşürken görmek istiyorsan claymore izle derim :D

  • Solem  (22.01.14 22:14:50)
Gintama.

Naruto ama coook uzun, fillerlari atlarsin.
  • elmali kurabiye  (23.01.14 02:19:24)