[]

hayata bir ara vermek istiyorum.

buna nerdeyse simdi karar verdim. istiyorum ki her seyi birakayim, uzak bir yere gideyim. orada yasayayim tek basima.

yurtdisi olsa mesela. ucuz bir yer olsa. kucuk bir pansiyon odasi olsa banyolu.

boyle yesil, huzurlu, ucuz bir memlekette hic olmazsa bir uc ay gecirebilsem herkesten ve her seyden uzakta.

ne bileyim belki yarim gun calisma firsati olabilir. oyle toplu bir param yok. bir sure biriktirsem de mutevazi bir miktar olur herhalde.

o kadaar bunalmisim ki bunun fikri bile gulumsetti beni. bir de gitsem...

siz ne dersiniz? ne dusunursunuz?

 
öyle bi fırsatın varsa ya da yaratabiliyosan neden olmasın?


 • damla cikolata  (23.10.13 13:16:02) 
şu anda fırsat olsa ben de giderdim.


 • rock n roll  (23.10.13 13:18:38) 
Bikac hafta dayanirsin, sonra ben koyumu ozledim demeye baslarsin.


 • kedidir o kedi  (23.10.13 13:18:54) 
Git tabi. Hem gittiğinde yeni fırsatlar da açılabilir önüne belki.


 • arnold schwarzeneger  (23.10.13 13:19:45) 
bunlar hep hissedildi.

(bkz: her şeyi bırakıp gitme isteği)
 • kakao  (23.10.13 13:23:41) 
kakao eminim hissedilmistir. hepimiz insaniz sonucta. ama bu benim icin biraz uc bi karar olacak. ve secenekler arastirmaliyim ama bu arastirmayi yapacak kadar bile moralim yok su an. fikir almak istedim duyurudan.


 • jamie  (23.10.13 13:27:51) 
Karadeniz bunun için uygun olabilir ucuz bir yer aranıyorsa. İlle yurtdışı olmak zorunda değil.


 • Nocturne  (23.10.13 13:44:59) 
Makedonya bu iş çok uygun. Ohrid'e falan gidilebilir 1-2 aylığına, fazlası da sıkar sanki.


 • giderbey  (23.10.13 13:46:38) 
hindistan goa'ya gidebilirsin. tropik iklim olduğundan şu sıralar havalar sıcaktır, ucuz memleket, eğlence desen var (hippilere katıl), güneylerinde tüm gün meditasyon ve yoga yapan değişik bir kitleye de katılabilirsin. günlük oda 2-3 dolar falan. 1 günde 6 aylık vize alabilirsin. öyle.


 • usercan  (23.10.13 14:10:08) 
Türkmenistan ve Azerbaycan ucuz ülkeler. Ama öyle yeşil, huzurlu, güzel mi bilemem.


 • long live rock n roll  (23.10.13 14:16:31) 
Ben de iatiyorum bunu cok. Gideyim kışın buyukada da bi pansiyonda tek basima kalayim bi ikj hafta. Sonra ne bilim parise gideyim orda da kucuk bi otel odasinda bi iki hafta falan. Yani tamamen degil de böyle bir ayi gecmeyecek kucuk tatiller.

Gel gelelim ogrenci olduğum icin de maddi olarak imkansiz. Öğrencilik bitince de o kadar bos zaman olmayacak zaten. Yani her halukarda imkansiz gibi geliyor.
 • materyalist imam  (23.10.13 16:11:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.