italik ikonumu kaçırmışlar!

sevgili duyurucular

hani word pencersinde yukarıdaki yazı tiplerini vs yi belirlediğimiz çubukta kalın yapmak için "k", altı çizili için"a" vs var ya. bi de onların yanında italik yazı için "i" vardır. seçeriz, ona basarız italik olur. işte benim i kayıp, a ve k 'nın yanında değil. nereye gitmiş olabilir.

yazı tipinin seçili metnin üstüne sağ tıklayıp belirlenebildiğini biliyorum ancak ben yukardaki "italik" butonuna basmak istiyorum. basamıcaksam ne anlamı var bu hayatın?

sag tikla menude, arac cubuklarindan standart olmasi lazim onun da icinde bulunan.
ya da ozelle$tir diyerek istedigin butonu secip surukleyerek oraya koyabilirsin

  • sourlemonade  (11.04.07 14:46:18)
gorunum->arac cubukları->özelleştir-> burada biçimlendir diye bişi var , onun ustunde tik varsa kaldırıp tekrar işaretlersen olması lazım.

  • etacarinae  (11.04.07 14:50:40)
Yazı tipi rengi seçme kutusunun hemen sağında küççücük bi ok var, ona tıklarsan açılacak küççücük menüden seçebilirsin italik'i ve yanılmıyorsam otomatik olarak gelecektir yine eski yerine. Yine yanılmıyorsam az kullanılan ikonları atıyor oralara word. Bir de görüntüyü kaydettim aha da;

img405.imageshack.us
  • colonizer  (12.04.07 00:50:34)