[]

kelebekler vadisi ve kabak koyu

resimlerde kırmızıyla işaretlenmiş yerlerden sahile yürüyerek iniş var değil mi? yani oralarda kalsak arabasız denize ulaşabiliyoruz?
 
Kabak için konuşuyorum evet, biz de yukarıda yola yakın bir campingde kalmıştık. 10 dk falan patika yoldan yürüyerek iniliyor sahile.

Kelebekler vadisi için bir şey diyemeyeceğim, ben tekne turuyla sahilden gittim oraya ve bir yerde yol bitiyordu bayağı sarp kayalıklar başlıyordu oradan sonra.

Yukarıda kalıp vadiye inebiliyor musunuz kısmını bence en iyisi işletmelere telefon açıp sorun.

İyi tatiller.
  • chicha_v2  (28.07.21 08:56:45) 
geçen gün bir videoda kelebeklerde yoldan sahile inişi gördüm. Açıkcası çok macera sever insanlarsanız olabilir. ama öyle denize ineyim geleyim denecek bir yol değil. O yoldan daha kolay tırmanış rotaları var :D kelebeklere ana ulaşım yolu teknedir.

Kabakta ise anayol denize uzak. Ama yolu hiç bi yere dönmeden devam edince toprak yoldan otoparka iniliyordu. O otoparkın oralardan vs denize inmek baya kolay. Turans hill de kaldım daha önce. O baya yakın. 5 dk falan. Kendi içinde patikadan iniliyor. Reflections da da kaldım. Onda kalırken de yolumsu bi yerden iniliyordu max 8 dk 10 dk.
Ana yoldan da iniş var aslında patikalardan. Ama iniş 25 dk çıkış çok daha uzun sürer. Bu gördüğünüz yerlerden daha yukarı çıkmayın.
  • zimbirik  (28.07.21 09:17:34) 
Kelebekte iniş var ama her sene biri düşüp ölür o yoldan inerken


  • Mistyimage  (28.07.21 12:13:05) 
kelebekler'den yürüyerek inmeyin lütfen, aşırı tehlikeli. kabak'ta ise evet sahile rahat rahat yürüyerek inebilirsiniz.


  • solitary man  (29.07.21 15:57:51) 
kelebeklere sadece keciler veya dagcilar inebilir.

hippilerle tartisiyorum, yol var dedikleri yol, keci patikasi.

turizm isletmelerine de asla inanma.
  • durgunfoton  (29.07.21 16:49:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.