Yavru kedinin ameliyatı için yardım

merhaba.
kediyi muayeneye götürdüğümüzde kalça çıkığı olduğunu öğrendik. kapının önüne ve bahçeye geldiği için mama veriyordum sadece ama sanırım bizi sahibi belledi. annesi de kapının önünden hiç ayrılmıyor. veteriner aşılar hariç 1100 lira ameliyat + anestezi + ilaç parası tutar dedi. karma ve lösemi aşıyla birlikte 1250 lira yapıyor dedi toplam. şu an ödeyemeyeceğim için götüremedim geri tedavisi için. nasıl yapalım nasıl bir yol izleyelim bilemedim. buradan duyurucu arkadaşlar özel mesajla ulaştılar sağolsunlar. biz de bir yardım kampanyası düzenlemeye karar verdik. kedinin geçen hafta normal olan hali bu. şimdi belediyenin veterinerinde. 1-2 güne parayı denkleştirebilirsek ameliyat ettireceğim. katılmak isteyenler olursa,

Bilgin Aydemir Vakıf Katılım Bankası

TR58 0021 0000 0001 9433 7000 01

faturayı da burada paylaşacağım tedavi olunca.

modlardan ricamız biraz üstte kalabilir mi? teşekkürler herkese.

güncelleme: sadece 100 lira toplandı simdiye kadar. 20 Haziran
hizliresim.com

250 Attım şimdi, kontrol edersin

  • birbilsem  (22.06.20 11:35:22)
200 de benden çalıştı.

  • hayirsiz  (22.06.20 12:38:53)
50 daha geldi.

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (23.06.20 16:38:49)
toplamda 825 Lira toplandı arkadaşlar. Desteklerinizi bekliyoruz.

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (24.06.20 08:54:38)
Kedi cumartesi ameliyata gidiyor! Çok teşekkürler herkese. Fotoğraf ve videolarını paylaşacağım

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (25.06.20 18:02:25)
merhaba, guncelleme alabilir miyim?

  • huwms  (27.06.20 21:04:25)
durum nedir ?

  • oscar  (27.06.20 23:43:07)
Gelişmeleri ben de bekliyorum.

  • hayirsiz  (29.06.20 11:35:57)
Kedicik iyi mi?

  • hipopotamus  (29.06.20 22:31:25)
Son durum nedir, dönüş yapmadınız ?

  • birbilsem  (01.07.20 09:41:31)
duyuruya sık girmeme rağmen ilk kez gördüm başlığı. yapmaktan nefret ettiğim şeyi yapıp bir yardım konusunu deşeceğim. bundan sonra yardım isteyecek herkes için (ki bu hayat söz konusu olduğunda asla kınanacak bir durum değil) önemli olduğunu düşünüyorum detaylı anlatımın. ben de yazayım belki bir şekilde aydınlanır.
öncelikle kediyi neden muayeneye götürdünüz? nasıl belirtiler verdi? kedi hangi veterinere gitmiş? röntgen çekilmiş mi? ikinci bir görüş alınmış mı?
belediye veterinerinde ne işi var? ne şekilde bıraktınız "ben burada kalsın istiyorum birkaç gün sonra ameliyat ettireceğim" oluyor mu? neden evinize almıyorsunuz da hayvan ameliyat öncesi belediye şartlarında kalıyor?
klinik ismi ve veterinerin mutlaka paylaşılması gerekiyor özellikle. şu anki durum pek iç açıcı durmuyor. kedi için de, duyuru sahibi için de.
  • not dark yet  (01.07.20 10:00:24)
Kendisine ben de ilettim, veteriner hesabında para toplamasının daha doğru olduğunu, kediyi belediyede değil özel klinikte bekletmesi gerektiğini vs. Kedinin akibetinden emin olamadığım için yardımda bulunmadım ancak belediye kliniğinde çok iyi sağlıklı olduğunu yakında ameliyat olacağını söyledi. Bunca insan yardım etmişken bir açıklama yapmak bu kadar zor olmamalı isim cisim herşey ortada iken.

  • hipopotamus  (01.07.20 23:29:59)
@hipopotamus ne zaman konuştun, ben 2-3 gündür yazıyorum bir cevap alamadım da, aklıma farklı şeyler geliyor artık

  • birbilsem  (02.07.20 08:12:00)
Haydaaa...

  • hayirsiz  (02.07.20 15:17:26)
25 Haziranda yazmış

  • hipopotamus  (02.07.20 21:53:33)
ne oldu bu iş birader?

  • deranzo1  (03.07.20 18:50:37)