[]

yavru sokak kedisinin kalcası çıkmış

merhaba. kapımın önüne gelen bir kedi vardı. mama alıp koyuyordum ama 2 gündür baktım ki kıpırdamadan duruyor. ayağı yamuk. kırılmış sanmıştım ama kalça çıkığıymış meğer. masrafını karşılayacak durumda değilim şu an. ne yapayım bilmiyorum ama aşırı üzgünüm:( bilenlere sormak istedim.
 
@üğpoıuy

götürürüm. belediyeyi aradım ama kliniğe götürün dedi.
  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (16.06.20 21:21:30) 
Belediyelerde röntgen yok, kırık tedavisi yapamıyorlar, hastalık kapma olasılığı da cok fazla barınakta. Yavruysa çok daha şanslı, kırıksa bile hemen kaynar, bi kliniğe götürüp durumunu ve masrafını öğrenseniz buradan toplarız.


  • hipopotamus  (16.06.20 21:39:46) 
tamam yarın öğreneceğim hemen.


  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (16.06.20 21:46:44) 
www.facebook.com

Buraya yazarsan büyük ihtimalle ilgilenirler, genelde tedavisini önce yaptırıyorlar, sonra da imece usulü para toplanıyor.

Ben de toplayabiliriz diye düşünüyorum, önce buraya bir yaz derim. Yanıtı bekliyorum, duyuruyu favorilere ekledim.
  • hayirsiz  (16.06.20 21:47:02 ~ 21:47:34) 
instagram’da barinak_melegi var, ona mutlaka yaz


  • cemallamec  (16.06.20 22:00:09) 
Buradan toparlamak istersen ben destek olmaya hazırım.
Çok fazla tutacağını sanmıyorum maximum 500tl tutar bence.
Yavru kedilerin kırıkları çok çabuk iyileşebiliyor kendiliğinden, veterinere götürürseniz en azından düzgün kaynamış olur. Hem de başka rahatsızlığı varsa o da ortaya çıkar.
  • megalomaniac  (16.06.20 23:29:39) 
@megalomaniac +1
150 benden çıkar, haber ver lütfen

  • birbilsem  (17.06.20 10:43:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.