Bir adet yalnızlık içerir

Etraftaki herkes çıkar peşinde. Yanda iki erkrk dr var kanka diyip arkalarından birbirlerine denedikleri yapmadiklari kalmıyor. Bir de çok garip birsey keşfettim birbirlerine kanka dedikten bir saat sonra birbirlerinin gtnde şemsiye açıyorlar. Bana bir gün kanka derlerse fena sıçtım.

Yemek yediğim yerde tuvalete gidiyorum iki kız önce birbirine laf sokuyor sonra yanak yanağa selfy çektiriyor. Iste bu yüzden hiç arkadaşım yok benim..

Ilişkilerim bile yürümüyor. Aşırı derecede flört etmem lazım. Aşırı derecede modunu yükseltecek birilerine ihtiyacım var. Ama kimseyle öylesine birkac birsey hissetmek ya da anlık zevkler icin yaşayamam benim bir ruhum var.

Evime taşınan ve cipsine birasına çikolatasına kadar benden geçinen sevgilimden eve katkıda bulunmasını ya da düzgün bir köse takimi almasını isteyince param yok dedi. Ayrıldım..

Geçmişte ya sevmedim red ettim. Ya da olabilir diyip, bir iki olaydan sonra sevme kabiliyetini yeterli bulmadığım adamlar Beni sevmeyen adamlar gitti baska kadınları sevdi evlendi. ya da evlenince sevmeler geldi bilemiyorum.. Yok hiçbiri aklimda kalmış değil de benim o yenilerinden ya da onların benden bir farkı yok. Evet çok ironik..

Geçen gece cok garip yıllarca sevdiğim adamı rüyamda gördüm durup dururken bunları düşünmezken. Aşırı mutlu bir birlikteliğimiz vardi. Heralde paralel evrenlerin birine uçtum gece gece. Çünkü artık kimse öyle degil. Ben de o değilim.. baska biri mesaj atardı belki ama bir rüyaya kendimi tekrar parçalara ayıramam.

Kocaman bir yalnızlığa hapsoldum. Kime dokunsam elektrik çarpıyor. Çıkara allerjim var. Laflamak isteyen olur mu?

önerim yok ama şarkı paylaşalım
youtu.be

  • freebird5406_2  (18.02.20 21:36:26)
Çıkarcı, kötü insan çok ve maalesef değiştiremezsin onları. Mutlaka iyiler de vardır denk gelememişsindir. Böyle bir durumda yalnız kalmaktan şikayetçi olma. Çünkü inan bana böylesi daha iyi. Samimiyetsiz, kötü insanlarla sırf yalnız kalmamak için ilişki kurarsan çok üzülürsün. Kendinle bol bol zaman geçir, kimseye ihtiyacın yok.

  • rock n roll  (18.02.20 21:41:11)
bikac cikarsiz arkadasin varsa en iyisi sensin

  • kveldulv  (18.02.20 22:39:22)
Doktorları bilmiyorum da akademide de rekabet çok birbirinin ayağını kaydırmak isteyen çok ama yine de tatlı insanlar var ya, arkadaş bulabiliyorum. Hiç kimseyi tanımadığım bi şehre geldikten sonra bile 7-8 yakın arkadaşım oldu, yani hadi bu olmadı eski arkadaşlardan bile bir şeyler çıkar diye düşünüyorum, mesela benim bi arkadaşımın hiç arkadaşı yok çünkü üniversitedeyken 1 arkadaşı varmış ve bitince de çalışmamış, hiç değişik bir çevreye girmemiş yani ama sen öyle değilsin, insanların başkaları hakkında söylediklerini de boşverebilirsin aslında herkesle aşırı yakın olmana gerek yok, pragmatist yaklaş biraz sen de, yalnız oturmaktansa gülüp eğlenmek daha güzel değil mi?

Özel hayat konusu bambaşka bi durum çoğu insan için başarısız olabiliyor bu, dinle bak çok tatlı şarkı youtu.be Bu konuda başka diyecek bir şeyim yok maalesef. Genel olarak laflamak istersen istediğin zaman mesaj atabilirsin.
  • ekaterina  (19.02.20 00:48:07)
Çıkarcılık artık hayatın her aşamasında var, bu sadece işe özgü değil. Ancak özel yaşamda olması ve yakın arkadaşların böyle olması üzücü. Benim bu durumda tek yaptığım böyle kişileri hayatımdan çıkarmak ve arkama bakmamak oldu :) Bir süre sonra gerçekten mutlu oluyorsun.

  • Northern Mariner  (19.02.20 01:26:16)
Bence bunu dert etme. Buradı çıkar gözeten de olsa yüzüme biri baksa, sevgili olsak diyen insanlarla dolu. Bu yüzden pek doğru yer değil burası bu soru için :))

Cevaba gelirsek ya odak çevreni değiştir ya da çok uzun da olsa çıkarsız sevecek birini bekle. Ha öyle biri çıkar da bu da çok efendi tipli deyip beğenmezsen o halde yalnızlığa mahkum olman normal.
  • filipis  (19.02.20 03:31:40)
Aşk kanatlandirir. Mutsuz bir yalnizlik ,kötü bir ilişkiden iyidir . Umarım beyaz atlı prensinizi bulursunuz.....

  • opitseri  (19.02.20 09:03:59)
kanka lafı zaten oldukça samimiyetsiz gelir, hiç kullanmadım. ister istemez herkes menfaat peşinde, çok beklentiye girmemek lazım aslında. az insan çok huzur mantalitesi mutluluk getiriyor. flört kısmı da zaten aramakla, istemekle olmuyor, elbet kafa dengi birileri çıkıyor karşına.

  • gazozailacatmauzmani  (19.02.20 09:55:32)