[]

Araç kiralama müşteri memnuniyeti

Geçen ay Enterprise'dan dizel manuel bir araç kiraladım.

Şubeye gittiğimde ellerinde o aracın olmadığını, normal prosedürün bana bir üst sınıf araç verilmesi olarak işlediğini ancak ellerinde üst sınıf da araç olmadığını ve alt sınıftan göt kadar benzinli otomatik araçlardan birini verebileceklerini söylediler. Acelem olduğu için tartışmadım, beni mağdur ettiklerini söyledim ve söyledikleri aracı alıp çıktım.

Sonrasında müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım, özür dilediler, konuyu bir sonraki kiralamada size güzellik yaparıza getirdiler ve bugün de bununla ilgili bir e-posta göndermişler.

Haftaya veya bir sonraki hafta yine bana araç lazım olacak, ne gibi bir güzellik yaparlar? Madem müşteri memnuniyeti Clio kiralayıp Talisman verin bana mı diyeyim napayım? :D

 
O zaman para iadesi yapsalardı. Önceden rezervasyon yapmışsın, adamlar aracı hazırlamak için çaba göstermiyorlarsa senin suçun ne. Sen istediğin aracı kiralarken, "o kadar param çıkmadı, bir alt sınıf arac kirası kadar para verebilirim" desen, kabul ederler mi? Enterprise'ın bir sürü reklamı ve kampanyası var. İnternet sitesinden kiralama için gir bak, araç yok. En iyisi Budget abi...


  • malheiros  (16.02.17 14:12:20 ~ 14:12:37) 
Kiralama yapmadan önce müşteri hizmetleri ile görüşün ve ne yapacaklarını öğrenin bence.

Malheiros'un dediği gibi budget gayet iyi. İlk kiralama sırasında budget kart veriyorlar ve 10 güne 1 gün hediye veriyorlardı. Hala devam ediyor mu bilmiyorum ama oradan bi' sonuç çıkmazsa budget ile görüşün derim.
  • isott  (16.02.17 14:25:46) 
en son almanya budget'te böyle bir şey başıma geldi. en küçük sınıf aracı kiralamıştım. gittiğimde luthansa grevinden dolayı araç yoktu gelen ilk aracı ayıracaklarını söylediler ve fuara otobüsle gitmek zorunda kalmıştım. akşam döndüğümde bana o aracın da geldiğini ama çok beklediğim için yardımcı olacaklarını ve istersem 1.4 benzin otomatik tiguan yada dizel otomatik skoda spacebak verebileceklerini söylediler aynı fiyata.

güzellik dedikleri de böyle bir şeydir yani.
  • c1b2k3  (16.02.17 18:21:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.