[]

Pasaport başvurusuna randevüsüz gitsem nolur? (İstanbul anadolu yakası)

S.a. ben geldim pasaport alcaktım işte belgeler desem nası olur?
En yakın tarih 1 hafta sonraya çünkü :( Biraz acelem var 
Sabah erken gidersen aradan alıyorlar bazen boşluk olursa veya gelmeyenlerin yerine. Tenha bir ilçe emniyet müdürlüğü seçmen halledebilme ihtimalini artırır.


  • nrmnm  (02.01.17 16:22:24) 
ben iki yıl önce beşiktaş emniyetten randevusuz aldım. şansını dene bence


  • durbikonusucaz  (02.01.17 19:04:14) 
Merak edenlere not: gittim oldu 1 2 saat bekledim ama


  • The_Lollok  (04.01.17 21:10:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.