Ayakkabı Temizliği Sorusu

Tabani beyaz olan ayakkabinin beyaz kismini temizlerken ne kullaniyorsunuz? Sabun vb seyler degil de x markasinin y urununu cok iyi, zorlanmadan temizliyor seklinde onerebileceginiz bi' urun var mi?

Simdiden tesekkurler.

Islak mendil herhangi bir marka eve girdigim gibi hep siliyorum.istisnasiz

  • eclipsed moon  (02.05.16 23:19:57)
@eclipsed moon
Islak mendil cok fazla ugrastiriyor diye acikcasi yanasmiyorum ona. Tabii ki her gun yapilsa cok iyi olur ama her gun ugrasamiyorum. Aylik temizlik gibi dusunelim. :)

@irminti
Soyleyince mantikli gibi geldi aslinda. Eger bi' cevap alamazsam deneyecegim onu da. Ama iste beyaz olmayan yerlere de bulasirsa sorun cikarir diye dusundum.
  • isott  (02.05.16 23:28:44)
Alkol ile temizleyin. Ayakkabıcıyım kesin bilgi yayalım.

  • suicides underground  (02.05.16 23:30:52)
Cif

  • zannedersem tek eksiginiz bendim  (02.05.16 23:56:24)
@sen nasil bir insansin

Dostum rakiyla yapacaksan onu bana gonder ben sana alkol gondeririyim. Yazik degil mi ona?
  • isott  (03.05.16 00:14:10)
Cif etkili baya .

  • cabiday  (03.05.16 00:44:35)
süngere cif sıkıyorum.

zorlanmadan temizliyorum.

kolay gelsin.
  • eksimeksi  (03.05.16 01:52:31)
cocukken cif+sunger ile yapardim ben de.

  • jedilance  (03.05.16 02:51:50)