[]

Almaya transit Amerika uçuşu

selam seyyahlar,

almanya'da transit aktarması olan amerika uçuşu için almanya transit vize istiyor mu? internette çelişen bi dünya bilgi var, en kesin cevabı yakın zamanda yapan biri verir dedim


 
havaalanında international alandan çıkmıyorsanız gerekmiyor.


  • kurnaz  (23.04.16 19:02:37) 
havalimanında kara tarafına geçmeyeceğinzden dolayı gerekmez.


  • basond  (23.04.16 19:09:00) 
evet normal şartlar altında uluslararası alandan çıkmadıkça transit vize almaya gerek yok.

ama avrupada almanya, ingiltere, isviçre uluslararası alan için dahi vize istiyor diye okumuştum. bence konsolosluğu arayıp netleştirin.
  • tavish11  (23.04.16 19:19:55) 
gittiginiz havalanina gore degisiyor sorunun cevabi. ben bizzat alman konsoloslugunu aayarak aktarma yapacagim ucagin baska terminalde oldugunu ve dolayisiyla transit vize almam gerektigini teyit edip ucagimi degistirmistim. thy ise munih aktarmali gidiyor genelde ve vize gerekmiyor.


  • kunoki  (23.04.16 20:16:16) 
Geçen yaz Frankfurt aktarması yaptım, transit vize gerekmedi. Aynı ülkede farklı havalimanında farklı uygulama yapıldığını hiç duymadım. Bugüne dek İngiltere, Fransa ve Almanya aktarmalı gittim, hiçbirinde transit vize uygulaması yoktu ABD uçuşları için.


  • gidici  (23.04.16 20:58:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.